Příspěvky uživatele - 253.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pracovní čtyřkolka, 14.1.2015
Ano máš pravdu bral sem ji hned jak se začala dovažet 2009. Já měnil volnoběžku přez záruku jinak mezikus mezi valcem a karbecem(myslim okolo 650kč) a 2x manžeta.pár pojistek, žárovek a matroš na výrobu kovové ochrany ramen + ta baterka jinak vše... celý příspěvek >
Pracovní čtyřkolka, 14.1.2015
tgb550 Znám pár lidí kolegu dřevorubců co si ji pořidili místo koní a jsou spokojeni.Nákladově do vychazí o dost líp než koníci.Jinak atv už dávno není jen pro bohaté ale jsou lidi co jsi to pořád myslí. Hlavní naklady tvoří benzín to je pravda... celý příspěvek >
Pracovní čtyřkolka, 14.1.2015
Dobrý den  Vlastním čtyřkolku tgb 550.Práce v lese není žádný problém. Pracuji jako dřevorubec a použíám ji jako dopravní prostředek +++ tahání dřeva na palivo(souše, smrk a buk) a práci na poli.Naviják mám pouze na vozíku(kolesna) a to... celý příspěvek >
Rider Husqvarna r 320 AWD vs. r 316TS AWD či něco jiného?, 1.11.2014
Ja osobně bych starší kus nebral.Raději pošetřit na nový nebo vzít starší od někoho koho dobře znám.U bazarových nikdy nevíte jak se kněmu kdo choval (příklad ---stačí aby mulčoval 1ha vysoké trávy 2x do roka s klasickym sečenim na plnou rychlost a... celý příspěvek >
Rider Husqvarna r 320 AWD vs. r 316TS AWD či něco jiného?, 24.10.2014
Sweeper nejsem žádny john rambo jde vysypat jednou rukou, pukud je tráva mokrá musí se použít obě.(provaz je tak jenom na to listí) jde to vpoho z boku.Ne jako kolega co zdvihá čínky. Koleje zanechá jenom maličke a to jenom kdyz je koš plný mokré... celý příspěvek >
Rider Husqvarna r 320 AWD vs. r 316TS AWD či něco jiného?, 22.10.2014
Pokud máte v hledačku ji klasické traktory tak si dejte pozor na velikost vyharovacího tunelu do koše a jestli tam neco nezavazí. Pokud je trochu mokřejší tráva a vyšší jak 10cm rádo se to ucpává (je pak nutné to vybrat rukou nebo protlačit palicou).... celý příspěvek >
Rider Husqvarna r 320 AWD vs. r 316TS AWD či něco jiného?, 20.10.2014
Tak za 1. sweeper - je super. Dokupoval sem ho cca před 3lety.Pro moje potřeby sem ho musel trošičku vylepšit. to jest převod řetězem mi spadával ve svahu, kdy ozubene kolečko neudržela segerovka a spadávalo s hřídele (úprava ccca 20min navrtat... celý příspěvek >
Rider Husqvarna r 320 AWD vs. r 316TS AWD či něco jiného?, 19.10.2014
Dobrý den za mě jednoznačně husqvarna.Mám doma 15v2awd +sweeper cca 8let  .Sekám jak roviny tak svahy a bez problému to zvládá. Za celou dobu jen údžba nožů, vyměna oleje a filtru 1x za rok +1 výměna oleje v hydru a výměna pár dílu (v hodnotě... celý příspěvek >
Zahradní Traktor Husqvarna CTH 164T, 22.3.2012
Dobrý den. pokud je svah mírný a budete sekat za sucha nevidím žadný broblém. Jelikoš je to traktor s košem budete převazně zbírat je to dobrá volba. ale pokud mate svah dost nakloněný a vyšší počet stromů nebo zahonů a nebo bylo nutne sekat za mokra... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika