Příspěvky uživatele - 56.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čo to je za chorobu či škodcu?, 19.4.2014
Kolik % má mít ten roztok Sulky?
Čo to je za chorobu či škodcu?, 19.4.2014
Dobrý den, a co tedy použít na tu mrchu meru hrušňovou? Minulý rok jsem měl hrušeň Clappovu olepenu medovicí až po zem, co stihlo dozrát, dodělala rez a strupovitost a já už bych taky rád ochutnal víc než dvě hrušky ročně.
Motorová pila Partner 351- vytrhlé šrouby od lišty, 13.4.2014
Tak něco to přece stálo, plocháč, šrouby ani dvousložkové lepidlo u cesty ležet nenajdete. Ale chápu, co chcete říct a když jsou šikovné ruce a chuť do práce, vyjde oprava levně. To je problém servisů - od výrobce dostávají tak drahé ND, že se někdy... celý příspěvek >
Motorový Olej, 13.4.2014
To je sice správná připomínka, ale platná teprve tehdy, až budou mít sekačky motory se vstřikováním paliva a turbodmychadlem. Když si prohlédnete láhev od originálního 4T oleje B+S, zjistíte, že má onu zmiňovanou API jen SF, takže třeba obyčejný... celý příspěvek >
Motorový Olej, 11.4.2014
Vyberte jakýkoliv motorový olej pro čtyřtaktní motory s viskozitní třídou SAE 30. U sekačky Vám je zimní rezerva (číslice před W, např 5W-30) k ničemu, protože v zimě nesečete a výkonová třída API Vám je vcelku lhostejná, jelikož olej se má měnit co... celý příspěvek >
Husqvarna 359 a vytékání oleje, 10.4.2014
Není to přesně 359, ale u té je to téměř stejné: viz. video zde
Motorová pila Partner 351- vytrhlé šrouby od lišty, 5.4.2014
Boční kryt je kryt spojky a v tom šrouby nejsou. Myslíte asi plastovou skříň, ve které je vložený motor a také ty upínací šrouby. Tu seženete buď novou v servisech Husqvarna, nebo starší z vadné pily na inzerát, na Aukru apod. V druhovýrobě jsem nic... celý příspěvek >
Co je to za salát?, 1.4.2014
Ano, je to salát listový, určený k průběžnému trhání listů po celou dobu vegetace. Rostlina dál dorůstá a tvoří nové listy, takže máte celou sezónu zdroj čerstvého salátu i z několika rostlin. Tento druh vzhledem k tvaru listů, podobných dubovým, má... celý příspěvek >
Vari - Lištová sekačka, 1.4.2014
Není to držák kosy?
Celuloidová membrána karburátoru, 27.3.2014
Dobrý den, objednal jsem si k repasi karburátoru Walbro sadu membrán, těsnění a ventilů - konkrétně jde o karburátor WT a kit K20 WAT. Kit byl na stránkách Walbra doporučován (spolu s K10 WAT) jako kompatibilní s mým karburátorem. V sadě je však... celý příspěvek >
Oleo-Mac 932C - samovolné utahování řetězu, 26.3.2014
Drážka pro napínací šroub v bloku má přepážku, pokud to "pryžové něco" bylo v té malé komůrce u hlavy šroubu, bude to právě ta pojistka. Jestli tam chcete něco festovnějšího, můžete tam samozřejmě vložit čtverhrannou matici, ale podle mne je to... celý příspěvek >
Oleo-Mac 932C - samovolné utahování řetězu, 25.3.2014
No jo, Vy tam máte "dotahovací kolík" a to mě mátlo - je to napínák, napínací šroub. Obvykle má u hlavy nebo naopak u konce závitu zúžený krček a drážku, do které se zaklesne pojistka - někdy segerovka, někdy U profilová. Mrkněte pod plech, jestli... celý příspěvek >
Oleo-Mac 932C - samovolné utahování řetězu, 25.3.2014
Já si to myslím, ale to právě zase není tak nestandardní řešení, že je napínací šroub volně v těle nebo krytu a zajišťuje ho pouze segerovka nebo jiná pojistka a řetěz se přitom pile samovolně nenapíná, takže to příčinou potíží nebude. Proto mě... celý příspěvek >
Oleo-Mac 932C - samovolné utahování řetězu, 25.3.2014
Vlákno je rok staré, ale můžu se optat? Co je "dotahovací kolík"?
Husqvarna 359 a vytékání oleje, 25.3.2014
To by ji musel rozebrat a vysušit, pouze vypustit olej z nádržky nestačí. V kanále a čerpadle olej zůstane a samovolně vytéká. Ideální je nějaký plastový tác s nízkým okrajem, na který se pila odloží - okap se poté utře hadrem nebo papírovým... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika