Příspěvky uživatele - 81.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 10.2.2015
Zdravím, také by mě zajímalo pokud by zahrádkář potřeboval motorovou pilou dejme tomu plus mínus kolem 5 až 6 tisíci korunami jakou by si měl vybrat spolehlivou s dobrým servisem, můžete něco doporučit z nabídky různých typů a značek, děkuji pánové.
Pila na špalkování, 28.1.2015
Tak zámerne. Vysvetlite mi prečo. Skúste objektívne. Jaro Š.
Pila na špalkování, 28.1.2015 Obsahuje fotku
Ak máte blízko predajcu Dolmaru popr. SOLO tak sa tam zastavte. Tieto väčšie píly im na odbyt moc nejdú. Čiže sa na cene poprípade doplnkoch sa určite dohodnete. V ČR je cena 7910 na nete od 16300. Jaro Š.
Pila ktera vydrzi, 25.1.2015 Obsahuje fotku
Ja na rezanie konárov používam toto. Lišta 50 cm /12 zub rolltop/325 reťaz. Na rezanie treba použiť jednoznačne oblú reťaz. Jaro Š
Pila ktera vydrzi, 25.1.2015
Cena 8zubového prstenca je cca 8 eur. Reťaz predlžovať nemusíte, vždy mi vošla pôvodná. Len sa môže stať že predajca ani nebude vedieť že takéto niečo existuje a bude to mať veľký problém objednať. Sám používam tento prstenec na D 5105 pre 38 cm... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 10.1.2015 Obsahuje fotku
Piest HQ 560 Jaro Š.
Jakou motorovou pilu?, 10.1.2015 Obsahuje fotku
Píšte Dolmar 6100
Jakou motorovou pilu?, 9.1.2015
Ten predvýplach má každý výrobca vyriešený mierne odlišne a preto budú rozdiely medzi jednotlivými modelmi. Ja mám s predvýplachom len Dolmar 6100 a určite je živší ako bola STIHL 039. S H 560 som ešte nerezal a tak to neviem posúdiť. Jaro Š.
Dolmar, 8.1.2015
Ja mám PS 32C a PS 420SC. PS 35 a PS 350 majú rovnaký základ motora. PS 350 má celohorčíkové telo, trojsegmentovú spojku, nastav. čerpadlo, oveľa lepšie riešený vzduchový filter, dá sa objednať aj filter do prašného prostredia, avšak sa horný kryt... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika