Příspěvky uživatele - 210.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň písečná, 30.12.2014
Dobrý den Chtěl jsem se Vás zeptat na Vaše zkušenosti v pěstování a chuti hrušně písečné. Jaké odrůdy Vám chutnají. sadař vlada
Charlamowski, 30.12.2014
Zdravím Chtěl jsem se Vás zeptat , kdy tuto orůdu sklízíte sadař vlada
Pinova - neznáma choroba, 30.12.2014
Zdravím Vás Miro Vaše foto je názorná ukázka nekrotické rakoviny dřeva. Na tuto horobu púsobí ozdravně pouze měď typu Kupricol a Champion. sadař vlada
Hrušeň - stará odrůda, 30.12.2014
Zdravím Je mi líto, ale musíte Vaše přání trochu upřesnit. Kdy Vaše plody zrály... Pak se můžeme přizpůsobit a upřesnit. Ono ruku na srdce, maloplodých odrúd hrušek je poměrně dost. Pilířové malé odrůdy tenkrát byly, Špinka, T. muškátová,... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 30.12.2014
Zdravím p. AB Ono ruku na srdce Lukasova je odrůda, která nedá lechce každému!! Je to krásná francouzska pro mě i s Gellertovou. Lucasova se ráda a i to trochu vyžaduje nechá rozmazlovat. Potřebuje teplejší klima vždyť je to vánoční... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 30.12.2014
Zdravím hosta 182227 Vliv LPO na množení odrůd nemá až takový vliv. Odrúdy mimo LPO a s propadlým patentem jsou o hodně levnější a i kontorla UKZUSu je u nich mírnější než u odrůd v LPO a s patentem. Množení staré odrůdy ovlivňuje moda vzešlá z... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 30.12.2014
Zdravím p. Petra z P. Je zajímavé, jak píšete v Evropě je známá, ale u nás nic. Téměž nikde neexistují staré a ani mladé stromy Rob. děkanky. Akorád ji poláci k nám přes naše školkaře prodávají pod názvem Komisowka. Někdo si toho synonima tady na... celý příspěvek >
Gascoigneho šarlatové, 30.12.2014
Zdravím Vas p. Petře z P. Víte ono ani v bio není problém vypěstovat pěkné jablka.  Já jsem měl v bio sadu Zl. Parménu, Ontário, Spartan, Idared, Carolu, Jonathan s Red v 500 m. n. m. a také jsem dosahoval dobré kvality. Ono i v bio je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika