Příspěvky uživatele - 25.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím poraďte co je to za cibulovinu, 7.12.2014
tak sem cibule se spalou zlikvidovala jelikoz s ni neumim bojovat... ale ty mensi cibulky mi furt nedaji spat co to je... trochu ty tenke listy pripominaji krokusy ale nevim no 
Prosím poraďte co je to za cibulovinu, 7.12.2014
jeste k tomu mi ty vetsi cibule s listy chytli asi cervenou spalu (cervene prouzky a tecky)  a jak sem cetla tak to ma i hvezdnik tak sem je oloupala do cisteho doufam ze se vzpamatujou budu je min zalevat ale nevim jestli mam pouzit nejaky... celý příspěvek >
Prosím poraďte co je to za cibulovinu, 6.12.2014
tak zatim je zalivam do podmisek jelikoz se mi tu uhnizdili smutnice... doufam ze rozkvetou ale spise o tom pochybuju   jen uz pomalu stracim prehled jak a co zalivat pri mych 80 rostlinach doma 
Prosím poraďte co je to za cibulovinu, 6.12.2014 Obsahuje fotku
jeste mam jeden duh cibule ta ma barvu do fialova a mam ji ve tme.. vypada to ze se ji to asi libi.. pripada mi to jako druh hyacintu ale nevim
Prosím poraďte co je to za cibulovinu, 6.12.2014 Obsahuje fotku
detail cibule... tak uz nevim no 
Prosím poraďte co je to za cibulovinu, 6.12.2014 Obsahuje fotku
to asi taky ne nema tak tenky listky tech cibulek mam cca 25 a u vsech sou tenky listky ikdyz je mam na svetle... dala sem je na parapet tak uvidim jestli to s nima neco udela... mam jeste dalsi cibuloviny a ty maji listy dlouhe uz jako hvezdnik ale... celý příspěvek >
Prosím poraďte co je to za cibulovinu, 6.12.2014
ony ty cibulky sou jen 4cm široke 
Prosím poraďte co je to za cibulovinu, 6.12.2014
no to prave nevim jestli je to pokojovka  jsou ze španělska.. bracha mi jen řekl že je mám zasadit... 
Prosím poraďte co je to za cibulovinu, 6.12.2014 Obsahuje fotku
přidávám jěště fotku jejich listů
Prosím poraďte co je to za cibulovinu, 6.12.2014 Obsahuje fotku
dobrý den prosila bych o radu o jake se jedná cibuloviny dostala sem je od bráchy ale nevím co to je  děkuji za odpověď markéta
Přežije tahle palmička?, 26.9.2014 Obsahuje fotku
dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli má takhle palmička šanci na přežití. Dostala sem ji od bráchy ze španělska kde rostla u seříznutého kmene a sem do čr cestovala v kufru a kořeny měla v pořádku.. mám ješte dvě uplně stejné. Nevím co to je za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika