Příspěvky uživatele - 210.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy jabloní, 6.12.2014
Zdravím Zkuste se zeptat p. Ing. Stanislava Bočka mob. 776872497, sbocek@centrum.cz.On se specializuje na mapování a školkování starých odrůd jabloní a prodává své výpěstky. Chtěl jsem se Vás zeptat jenom ze zvědavosti jak jste přišly zrovna... celý příspěvek >
Zhodnocení úrody jádrovin 2014, 6.12.2014
Zdravím Letos jabloně zaplodily na maximum. Klasické odrůdy byly téměř bez strupovitosti a perfektní kvalita. Rubíny a jeho mutace byly silně zaplozené a nádherně svítivě vybarvené. Je zajímavé, že jenom Rubín čelil silným náletům vos a jeho... celý příspěvek >
Stará jabloň s ohromnými jablky, 6.12.2014
Zdravím Podle Vašeho popisu odrůdy to bude pravděpodobně odrúda Opat Bruno. Pochází z jižních Čech a patří mezi jablka s velkými plody.Zraje koncem srpna a vydrží celé září. Jeho výskyt je vzácný. Je to semenáč z Grávštýnského. Ještě by to... celý příspěvek >
Odrůda vhodná pro alergiky?, 6.12.2014
Zdravím, Vaší chuť na jablko spolehlivě uspokojí dvě holandského původu, které jsou označované jako hypo-alergení a to Santana a Elise. Tyto odrůdy nabízí a zasílá ovocná školka Srážnice a Santánu nabízí Prodej stromku Mám známou, která... celý příspěvek >
Ochrana mladých jabloní nátěrem proti okusu zajíců, 5.12.2014
Zdravím Používal jsem nátěrový repelent na lesní stromky. Každý podzim se opakuje nátěr stromků. Lesáci Vám řeknou kde ho sehnat a nebo Vám možná něco odprodají. sadař vlada
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika