Příspěvky uživatele - 224.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdce nebo pomocník?, 23.11.2014
Tipuji: buď tiplice (nebo osenice?). Josef. Všem přeji dobrou noc a sladké sny. "Odjždím do buše" :-)))
Ovčí hnůj, 23.11.2014
Ustájení ovcí nepovažuji za výjimku ani v Čechách. Maminka je na podobné hluboké podestýlce přes zimu také mívala zavřené ve chlévě; v létě je do chléva také na noc zavírala a samozřejmě i tam dostaly nějaké krmení. Hnůj měla raději hovězí,... celý příspěvek >
Kompost, 23.11.2014
Dosud jsem se do této debaty nezapojoval, nyní udělám drobnou výjimku upozorněním na jednu nesrovnalost: P. moudivláček napsal: Povšimněte si důležitého faktu... denní spotřeba CO2 rostlinou je asi 85% množství toho kolik CO2 rostlina v noci... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 23.11.2014
Mléč rolní to nebude. Je vysoký a má na stonku více květů... Je to spíš něco třeba z následujících rostlin: pampeliška srstnatá, pampeliška podzimní, prasetník..., (ještě jsem měl něco na mysli, ale stačil jsem to zase zapomenout). Jsou si velmi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika