Příspěvky uživatele - 233.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zapomenutý kvas ze švestek, 28.5.2017
zdravím! Určitě ho nechte uskladněný tak jak byl, v chladu a bez přístupu vzduchu a bude na vypálení na podzim. Třeba budete mít letošní švestky a můžete ho k nim přidat.  zdraví Honza z Vsočiny
Bedla červenající?, 19.10.2016
Zdravím! Je to bedla červenající, nebál bych se jí, je tovynikající a jedlá houba. Honza
Vlaška končí, 20.9.2016
zdravím Petře do Pardubic! Odpověď je víc než jednoduchá. Vlaška prostě potřebuje teplý rok, dostatek vláhy a hlavně nesmí přeplodit- z tohoto důvodu je jako podnož naprosto nevhodný myrobalán... letos mám plné dva stromy, švestky jako na... celý příspěvek >
Larva, 24.11.2015
zdravím! Skutečně je to larva a to chrousta, druh neurčím. Honza z Vysočiny
Chci zasadit švestku, poraďte druh, 31.8.2015
Dobrý den! Domací velkoplodou bych rozhodně do 700 m.n.m nedoporučil, mám zahradu v 520 metrech a dozraje na slivovici málokdy. Mám 6 mladých stromů a vzhledem ke zkušennostem s jinými odrůdami zvažuji jejich nahrazení jinou odrůdou. Doporučil... celý příspěvek >
Toptaste, 19.8.2015
dobrý den pane Petře! Diky za chválu, ale myslím, že si ji nezasloužím :) U mne Toptaste praská též, naštéstí jen pár plodů. Horší je to s napadením obalečem, zvlášť u lepotice, to jsem ještě neviděl.. Celkově letos špatný rok, paní v obchodě mi... celý příspěvek >
Rozkvétání slivoní, 23.4.2015
Nebude to wangenheimova? Honza z Vysočiny 
Návod na výsadbu větrolamu, 9.3.2015
A co takhle habr, ten by vám nevyhovoval? Roste rychle. dá se tvarovat. Nevím, jak je to s alergiemi u habru. Honza
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 22.1.2015
Zdravím! Je možně, že se to pletivo začne časem rozpadat, mám s ním zatím cca 3 letou zkušennost a drží. Stejně jako klasické plastové bílé ochrany s dírami. Podle mne záleží na tom, zda je má plast UV ochranu nebo ne, ale to asi jeden při nákupu jen... celý příspěvek >
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 22.1.2015
Zdravím! Doporučím na obalení stromků plastové pletivo, když si to dáte do googlu, tak vám vyjedou odkazy. Z pletiva si nastříhám pásy cca 25-35cm a pak je spojím na několika místech kouskem drátu. A je po problému se zajícem a srnčím. Ja to levnější... celý příspěvek >
Houba, 18.11.2014
zdravím z Vysočiny! a co když už je houba-choroš na kmeni, v tomto případě asi na 20 leté slivoni? má smysl s tím něco dělat?  Honza z Vysočiny
Švestka v klinické smrti?, 12.8.2014
zdravím! mě se stala s Gabrovskou naprosto stejná věc. Také sem mulčoval a poté mi začala od spodu podehnívat na části kmene kůra od kořenového krčku nahoru. Nemyslím si, že by to bylo teplotou v mulči, jen sem ho měl zbytečně blízko ke kmeni. A... celý příspěvek >
Sklizeň ranných brambor, 25.7.2014
Každý rok ryju ručně a starám se ručně o cca 250-270 m2, co je na tom divného? jen nejsu lenoch a místo čučení na nesmysly v televizi si jdu opdočinout na zahradu. Na Vysočině je nás takových dost, tady ještě žijou lidi, kteří se nebojí máknout :)... celý příspěvek >
Vlaška končí, 19.7.2014 Obsahuje fotku
zdravím! přátelé, zapomněl sem vložit svoje dvě "krásky" v květu na jaře, činím tak až teď. Jsou momentálně trochu přeplozené, dělám probírku ruční. Mějte se fajn! :)
Je to šarka?, 15.6.2014
Neřekl bych že je to šarka, tohle je podle mne jen náznak houbové horoby nebo nějaká výživová dysfunkce... nehledal bych za každý flekem na listu nemoc, popřípadě si nechte udělat test. Také sem si myslel, že mám na stromech šarku a poslední 2 roky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika