Příspěvky uživatele - 207.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chamaedorea - usycha, 31.1.2008
ostříhat suché a poškozené listy bude to první: rostlina má pravděpodobně poškozené - zaschlé - kořeny, které nejsou schopny nyní vůči nim neúměrně velou plochu listí zásobovat a ta bude dále chřadnout. Pokud je rostlina ještě životaschopná, po... celý příspěvek >
výsadba tůjí, 31.1.2008
výsadba tůjí, 31.1.2008
Dovolil jsem si poopravit název zprávy. Josef.
Jaký koupit křovinořez?, 29.1.2008
(jen pro pořádek, ale netýká se to tématu: sekáte opravdu šípatku? To je vodní rostlina. Spíš se domnívám, že křídlatku - takovou tu invazívní bylinu vysokou 2-3 m příbuznou rdesnům anebo ještě něco úplně jinýho) Josef.
pojmenovani rostliny, 28.1.2008
Když jsem o tom tak přemýšlel, usoudil jsem, že jsem se s druhem (tupolistý) asi netrefil, je to jiný druh, ale ty desítky druhů a odrůd, které se pěstují, budou mít podobné nároky. Josef.
Třešeň do tří metrů výšky, 28.1.2008
Se svou poznámkou o řezu jsem to chtěl trochu rozproudit, aby se k tomu vyjádřilo více odborníků s více názory. Josef.
pojmenovani rostliny, 25.1.2008
Pepřinec tupolistý - Pepromia obtusifolia. Josef
Třešeň do tří metrů výšky, 25.1.2008
A k tomu ještě pořádné stříhání, aby se udržela v rozumných mezích (dle výše uvedených požadavků). Josef.
Přesazování vzrostlých thůjí, 25.1.2008
Čím větší rostlina a čím déle je na místě, tím problematičtější přesazování bude, protože bude mít jemné kořeny dále od kmínku. Vyloučeno to není ale je nutné dodržet ty hlavní zásady: co největší neporušený kořenový bal, radikální sestřihnutí (tedy... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato rostlina?, 25.1.2008
Nepletu-li se, mohla by to být Dischidia. Zkuste si to vygůglit. Josef.
Přesazování vzrostlých thůjí, 24.1.2008
Nejistý úspěch. Doporučuji tůje seříznout (cca o 1/3, shora i ze stran). S velkým kořenovým balem by to šlo, ale ruční práce by byla asi příliš namáhavá. Pokud můžete - vemte na to bagr se lžící alespoň 80 cm širokou - aby se zachova co... celý příspěvek >
pěstování bambusů, 24.1.2008
Pozdě se vracím k Vašemu příspěvku: je vlastně jediná možnost, jak krotit rozrůstavý bambus: postavit mu do cesty jeho rozrůstání nějakou dostatečnou bariéru: jsou na to buď neprorůstavé silné fólie (Root  control apod.), silný plech (dokud... celý příspěvek >
pěstování bambusů, 24.1.2008
Hostu xxx.xxx 226.224 jsme bambusy trochu vymluvili a je čas na radu  - anebo taky na jeho reakci. Josef.
Poradí mi někdo s odstraněním trávy?, 24.1.2008
Bofix odstraní jen širokolisté plevele a trávu ponechá. Místo originál Roundupu je možné použít další herbicidy se stejnou účinnou látkou: např. Caput, Dominator, Touchdown a několik dalších (bývají i o něco levnější; u Roundupu v orig. balení... celý příspěvek >
Pieris japonica, 22.1.2008
Pokud Vám nevadí esteticky, nechal bych je být. Ale pozor: už nyní by měla být u většiny pierisů nasazena i nová květenství s malými poupaty, abyste je taky neodstranila. Josef.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika