Příspěvky uživatele - 139.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrabos?, 3.11.2014
Toho samého návštevníka jsem měl na zahradě loňskou zimu až do jara. Nejprve jsem si ho nevšímal, ale když téměř kompletně ožral čerstvě vyrostlý hrášek a další plodiny začal jsem konat. DO díry jsem hodil jedovou tabletu a do jejího konce... celý příspěvek >
Jde rozeznat Šárku na dřevě nových sazenic?, 30.10.2014
Děkuji za odpovědi. Na zahrađě již mám vzrostlou, velmi plodnou a jen průměrně chutnou odrůdu Stanley. Stromek je zdravý a v perfektní kondici už mnoho let a doufám tedy, že zůstane zdravý i když mu přibudou "nový sousedé".  Nové... celý příspěvek >
Jde rozeznat Šárku na dřevě nových sazenic?, 30.10.2014
Právě jsem sehnal dvě nové sazenice slivoní Gabrovskou a Anna Spath. Samozřejmě nemají v této době žádné listy. Předtím než je vysadím, tak se chci zeptat jestli je i tak možné rozeznat, zdali náhodou nejsou napadeny šárkou? Pavel 
Je vřetenová sekačka pro každého?, 3.6.2014
mohu pootvrdit, mám ten samý stroj.  Dílensky zpracování je kvalitní a seká tak jk má. Já HN64 kupoval už seřízenou z prodejny, mám ji rok a zatím jsem nemusel seřizování měnit. Nevýhodou je relativně vyšší cena. Pavel
Hnědnutí a usychání listů angreštu, 1.6.2014 Obsahuje fotku
A ještě druhý obrázek Pavel
Hnědnutí a usychání listů angreštu, 1.6.2014 Obsahuje fotku
Zdravím. Angrešt na kmínku mi tuto sezonu chřadne, lístky jsou malé zahnědlé usychající. Na listech okecm žádné potvůrky nevidím, nicméně přitomnost slunéčka by indikovalo napadení miniaturními mšicemi. Doplním snad ještě pár detailů. Kmínek... celý příspěvek >
Kam je sveden tento okap?, 29.5.2014
Stačilo slušně zadavateli napsat to co mu odpověděl moudivláček ve 3-tí reakci, doplnit že opatrným sondážním výkopem nic nezkazí a ať se do výkopu směle pustí.
Pěstování okurek na síti - vertiko systém, 29.5.2014
Souhlasím. úspora místa je při použití vertiko systému značná a pro malé záhony doslova neocenitelná. Já vždy natáhnu síť na severní okraj záhonu, takže až pkurky povyrostou nebudou mi clonit ostatní rostliny. Jak okurky postupně rostou zaplétám je... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 27.5.2014
Především nechápu že Montfieldu se tolerují praktiky, kdy on u "supr slevněného zboží" nejprve dvakrát zvedne cenu a tím uvede zákazníky omyl ohledně skutečné hodnoty. Podívejte se třeba na jejich Štěpkovač Powersilent 2600 - Mountfiled uvádí původní... celý příspěvek >
Zhnědnutí tůjí, rostou dál, 26.5.2014
ještě bych pro jistotu zkusil udělat hlubokou sondu do země v blízkosti tůjí, které zhnědly. Když se plot budoval, mohli tam třeba stavaři vysypat nepotřebnou stavební suť, v horším případě i nespotřebovaný pytel vápna.(píšu z vlastní zkušenosti).... celý příspěvek >
Stanley - krátké "okno" zralosti plodů, 21.5.2014
Děkuji za reakce všem. Můžete mi tedy někdo doporučit odrůdu slivoně, která by měla podobnou chuť jako Domácí švestka (a byla sladká po dozrání)? Na jeden stromek bych měl ještě místo. (umístění Haná - Prostějovsko).. Předpokládám že vysazení... celý příspěvek >
Stanley - krátké "okno" zralosti plodů, 20.5.2014
Na zahrádce mám pološvestku Stanley, která pravidelně plodí bohatou odrůdu velkých švestek. V srpnu (týden, dva před dozráním), získají plody sladkokyselou příchuť a to už je začínám konzumovat, protože mě kyselá opravdu chutná. :) Problém... celý příspěvek >
Plevel, 19.5.2014
Bydlím na okraji městečka v úrodné oblasti Hané a s plevelem tu jsou stejné problémy jako u vás. Je třeba si uvědomit, že pokud plevelu necháme na zahradě místo, vždy tam nakonec poroste. Takže řešením je absolutně žádnou volnou plochu plevelu... celý příspěvek >
Přehuštěné/omotané kořeny sazenice rajčat, 9.5.2014
Zdravím Koupil jsem pěkně vzrostlé sazenice rajčat (Tornado F1), prodávané v minikvětináčích. Po vyklopení z květináče se objevil velmi přehuštěný kořenový bal, kořeny omotané kolem dokola. Prosím o radu co s těmi kořeny před výsadbou. ... celý příspěvek >
Zahrada na stavební navážce, 31.5.2012
Zdravím. U nedávno koupeného domu mám menší zahrádku, kde byl jen trávník a pár okrasných dřevin. (Oboje rostlo mizerně).  Zhruba před rokem jsem se rozhodl, že část plochy přeměním v zahradu na pěstování zeleniny. Vykopal jsem několik půdních... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika