Příspěvky uživatele - 183.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič větví Vares Shark, 28.11.2015
Ještě na jeden docela důležitý rozdíl bych mohl v neprospěch drtiče Vares říci. A to je hlučnost. Je nepochybně výrazně hlučnější, než špěkovače. Nic, příjemného, ale zároveň nic nesneditelného. Ochrana sluchu je však vhodná už třeba při sekání... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 28.11.2015
Já teda bohužel nemám sílu číst ty nesmyslné dohady, ale koukal jsem se na odkaz s drtičem Cramer Gartenhäcksler Kompostmeister 2400 / 3500 a mohu konstatovat, že je to radost pohledět. Musím však suše konstatovat, že za 30 tisíc bych si to... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 18.11.2014
Stando, Vy si s tím dáte vždy takovou práci. Máte obecně pravdu. Ale tady nejde o změnu ve výrobě sériově. Jde o jednotlivce. Vares bude dál delat svých 10-20 či více tisíc kusů ročně, bezezměny. Když ale nějaký zákazník uvidí kolečka jako třeba ta z... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 16.11.2014
Tak můj jistič je snad původní ze 60. let, ale je to 15A, Varese to tedy utáhne bez problémů, takže nevím, co na to Vašich 10A řekne, nejsem elektrikář... Aleš
Drtič větví Vares Shark, 16.11.2014
Jestli jde štěpku zarýt? Určitě ano, bude se rozkládat dlouho. Je to kus dřeva v půdě, který tam párkrát ještě otočíte, než zcela zmizí. Rozhodně nejrychlejšího rozkladu dosáhnete vždy v dobře založeném kompostu, jedině tam je zajištěno intenzívní... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 16.11.2014
Vyzkoušet bych to chtěl spíše ze zvědavosti, o kolik pohodlněji se s tím pracuje a na jaké kousky drtí, v porovnáním s tím, co mám, jsteli ten rozdíl za to stojí. Fotky a videa jsou nedostatečné. Vždy se ukazuje jen jeden druh větví, ideální průměr.... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 10.11.2014
Tak Varese prodejte a pořiďte si Hechta, nejprve se však podívejte, co to umí. Pravda, cancourek to nikde nemá, ale to je to hlavní, co vás zajímá :-)  Když chcete zhodnotit, jak pracuje např. Vámi doporučovaný Hecht a podobné výrobky,... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 10.11.2014
Přesně tak, aby bylo možno komerčně drtič prodávat, nesmí ruka projít až k noži. V praxi to při práci může zdržovat. Jen blázen by strkal ruku komínkem až k noži, stejně tak, jako nebudu sahat na zapnutou cirkulárku, motorovou pilu, flexu nebo strkat... celý příspěvek >
Drtička větví, 1.11.2014
Nedovolil bych si dělat rychlé rávěry jen proto, že zrovna Vám nevyhovoval nožový drtič. Paní nepíše, co chce s výslednou hmotou udělat. Na kompostování je ne zcela vhodný. Pokud jsem měl možnost vidět asi na 10 cm sekerkou nasekané stvoly malin... celý příspěvek >
Drtička větví, 1.11.2014
Nejvíce záleží na tom, co chcete drtit a na jak velké kusy. Když se podíváte co padá ze štěpkovaců válcových pomaloběžných a co z rychloběžných nožových, rozdíl je jasný. Já chtěl co nejjemnější kousky do kopmpostu, mám nožový Shark od fy. Vares... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 1.11.2014
Pokud nejde upravit jistič, napsal bych přímo dotaz na výrobce, jistě poskytne fundovanou odpověď. Já sám se podívám, jaký jistič mám, je to něco velmi archaického, původního na mé zahrádce, elektrice bohužel nerozumím.. Asi to spíše vyfotím. Kdyby... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 26.10.2014
Tuhle přepravku a prkénko má snad každý. Původně jsem myslel, že to bude jen provizorní řešení, dokud nevymyslím něco "hezčího, či lepšího", ale osvědčilo se to tak perfektně, že už nemusím ničemu věnovat čas.
Drtič větví Vares Shark, 26.10.2014 Obsahuje fotku
a výsledek je vhodný ke kompostování i k mulčování
Drtič větví Vares Shark, 26.10.2014 Obsahuje fotku
drtič shark 2,8
Drtič větví Vares Shark, 26.10.2014 Obsahuje fotku
ještě přikládám foto
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika