Příspěvky uživatele - 19.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzínová motorová pila Avenberg Langostia YD-KW05-52YP, 13.11.2014
Fotografie jsou pěkné a strom úctyhodný, klobouk dolů. Na fotografiích však předpokládám není vidět ten kouř, který z takového stroje musel vycházet. Za mně děkuji nechci.  F A
Jakou pilu na 0,5 ha, 24.10.2014
Souhlasím,  HQ 450 by měla vážit (bez řezné soupravy a náplní) 4,9 kg. Také jsem o ní uvažoval, ale údajně by nemusela bez újmy zvládnout např. větší průměry dovezené kladovkou.  V tomto bych potřeboval poradit. Předem dík.  F A 
Jakou pilu na obcasny prorez?, 23.4.2014
Také bych to viděl na Husqvarnu 450. Důvody:  dostupný servis, nižší váha, účinná setrvačností aktivovaná brzda řetězu, atd., tazatel nepíše o tom, že by s ní chtěl zpracovávat klády dovezené kladovkou ani kácet v lese větší průměry. Teď je... celý příspěvek >
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 30.3.2014
Olej na řetěz u MP aby nezasychal host - xxx.xxx.19.65 (?), 24.3.2014 20:12 Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) Používám Bipol a Ekoreg. Ekoreg jsem kupoval za 65,- Kč/l. Neměl jsem žádné probémy se zasycháním... celý příspěvek >
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 30.3.2014
Určitě se nejedná o kapku oleje. Běžně doma řežu pod přístřeškem elektrickou řetězovou Makitou. Pod dřevěnou kozu dávám tři až čtyři kartony á   1 m2. Abych neznečistil dlažbu.  To používám minerální olej. Na těch kartonech je pak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika