Příspěvky uživatele - 130.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Medovka, 14.8.2015
ako a kedy treba? 
Medovka, 14.8.2015 Obsahuje fotku
zdravim, pestujem medovku uz 2 rok zatial som ju nestrihal lebo ked som videl ako ma vyzerat tak ta moja ma od nej daleko, mala by byt tmavo zelena s velkymi listami naproti tomu moja je len svetlo zelena a malicke listocky, krik je sice velky asi aj... celý příspěvek >
Rada co nasadit do svahu, 12.3.2015
no to je dost vysoke, ja mam tam tie kvetinace tak 30-40cm nad zemou tak nieco pod to myslim
Rada co nasadit do svahu, 12.3.2015
Zdravim, mam cca 45 stupnovy svah priblizne 1,5m vysoky a 6m dlhy, zakopal som donho zopar kvetinacov (velkych), a potrebujem poradit co medzi to. mala by to byt ako provizorna skalka, skusal som zopar trvaliek a medzi to mulc ale plevel to prerasta... celý příspěvek >
Mulcovanie, 4.3.2015
a alebo ked tam necham normalne travnik, vadi to niecomu?alebo je to plus len sa zle kosi okolo toho
Mulcovanie, 4.3.2015
ane je krajsi aj mne sa to viac paci, ale ked lida pise ze zabranuje dusiku... tak neviem, a keby som dal len jemnu vrstvu tej kory a sem tam prisipal??? neni az taka draha 70l...4e
Mulcovanie, 4.3.2015
aha takze len pokosenu travu okolo a nie vela tak 5 cm hrubka a ku kmenu nic nech sa nedotyka
Mulcovanie, 4.3.2015
A keby som to spravil ako tu v clanku. Ale nie taky velky oblznik ale maly kruh okolo stromcekov, mam ich v rade, 1,5 rocne priblizne 3,5 m od seba, a pouzil by som vrstvu kory ihlicnanov ako v clanku
Mulcovanie, 4.3.2015
Zdravim, chcem sa spytat na mulcovanie okolo slivoni, konkretne Toptaste a Bystricka, je to spravne? ked tak tak cim? ci to nerobit vobec a pleve + travu plet rucne stale?
Rybezle a burina okolo, 21.10.2014
zdravim, chcem sa spatat ked vysadim rybezle popri plote a ohradim ich nejakym malym plotikom 20cm vysokym cca 1meter okolo kazdej a vysypem medzi ne mulcovaciu koru ci sa im bude darit a rast. chcem to nejako vyriesit aby som nemusel medzi... celý příspěvek >
Pokus o skalku v brehu, 10.4.2014
a keby som dal foliu prec, napichal tam kamene na husto niako a posypal korov... to by nemuselo tiez vyzerat spatne ci :D
Pokus o skalku v brehu, 9.4.2014
ved toto, ked tam dam strk zosune sa dolu, a ako myslis konare po vrstevniciach, ake, ako???mulcovaciu koru mam kupenu ale zatial som ju tam nedaval lebo si myslim ze tiez sa zosune dolu :)
Pokus o skalku v brehu, 8.4.2014 Obsahuje fotku
Zdravim, chcem sa poradit co by som mal dat medzi kvetinace a trvalky, kedze je to v brehu skusal som pletivo a na to rosypat mulcovaciu koru ale neni to dobre, poradte co by som mal dat medzi to, nechcem tam hlinu lebo zachvilu bude plna buriny a... celý příspěvek >
Skalka v sahu, 13.3.2014
zdravim, chcem sa spytat na skalku v brehu, mam cca 45 stupnovy breh vysoky 1,5m dlhy 6, a snazim sa tam nieco vymysiet aby mi tam nerastla trava, rozmyslam niake kamene, tujky, schodiky a tak, je to dobry napad? taku istu sikminu mam o terasu nisie... celý příspěvek >
Mlade smreky, 31.10.2013
dobre, le ked ho odrezem alebo odstrihnem z vrcholku meter, zyzennie novy hore do boku? a zhustne spodok? a narok zas?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika