Příspěvky uživatele - 206.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Upal Jablek, 9.1.2015
Ani u mna Fuji, ci Braeburn upalom netrpia (Trnava). Co si spominam, tak Discovery ano, trochu aj Sampion.
Jaká odrůda je vhodná na sušení?, 9.1.2015
Ako som napisal vyssie, susit ide vyborne, nehnedne - po vysuseni som ich mal skoro snehovo biele. Ale aj vysusene su strasne kysele, co nezodpoveda mojej predstave o susenych jablkach.
Jaká odrůda je vhodná na sušení?, 8.1.2015
Z odrod, ktore mam doma (Sampion, Goldstar, Granny Smith, Golden Delicious, Idared, Fuji, Braeburn) susim len Fuji a Golden Delicious. Sampion je august/septembrove jablko, vtedy na susenie nemam cas a potom rychlo zmucnatie, navyse je kyslejsie a... celý příspěvek >
Meruňky, monilioza 2014, 12.12.2014
Asi som si nedosledne precital Vasu povodnu otazku. Nepostrehol som doraz na samotarske vcely. Hoci konkretne thiacloprid je pre vcely oznaceny zelenou, bol by som opatrny, dalsi neonikotinoid acetamprid ma cervenu. Celkovo o vplyve neonikotinoidov... celý příspěvek >
Meruňky, monilioza 2014, 12.12.2014
Asi zle hladate. Uz davnejsie som daval link na tuto pracu.
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 28.11.2014
Na skvelu chut u Jojo zabudnite, sused ju po 7 rokoch cakania na dobru chut plodov prave zrusil (lokalita pri Trnave). 
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 4.11.2014
Nie su to fejky. Fiskars ma uz asi 10 rokov tovaren v Polsku a myslim, ze nou pokryva vacsinu dodavok v strednej Europe. Nemam moznost porovnat sucasne vyrobky z Finska a z Polska, akurat sused ma asi 8-rocny Fiskars ryl, ktory mozno je z Finska a... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 31.10.2014
Pokial sa tym mysli rozdiel medzi striebornym ergonomic a cierno-oranzovym solid, tak rozdiel je v gulatych resp. kvapkovych prierezoch rucky a uchopu. Moze byt mierny rozdiel aj v sirke a dlzke samotnej pracovnej casti, resp. celkovej dlzke ryla,... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 31.10.2014
Vzhladom na tazsiu podu, kamene a korene jednoznacne odporucam spicaty ryl a pokial si mam vybrat medzi ergonomic 131410 a solid 131413, tak radsej ergonomic (aj ho mam doma, tiez mam ilovitu podu, no minimum kamenov). Ta rada solid je robena... celý příspěvek >
Orangered, 27.10.2014
Dobry den. Mate skusenosti so zavaranim a susenim Orangeredu? Nenastava u neho rychle prezretie a zmaknutie? Vyberam odrodu, ktora by bola chopna nabrat co najviac cukru, chute a farby este predtym ako zacne maknut. 
Marhula na susenie a zavaranie, 20.10.2014
Mam na jar zasadene marhule Madarska a Leskora, ktore by mali vynikat chutou, no aj rychlo maknut.  Rozmyslam preto este nad tretou odrodou, urcenu prioritne na zavaranie a susenie, t. j. aby vydrzala tvrda aj ked uz bude vyfarbena, zrela,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika