Příspěvky uživatele - 72.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 7.11.2015
Vladimíre, taky se asi divíte, kam se diskuze o pitomém kusu železa může dostat. Někdo zkrátka nemůže pochopit, že způsob obdělávání vašeho pozemku je vaše rozhodnutí, že k tomu máte svoje důvody, do kterých v podstatě nikomu nic není. Těžko se dá... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 4.11.2015
Já mám také své jiné koníčky a dřevo neřežu (většinou) ruční pilkou, mám několik pil benzinových a elektrickou. Co týká nářadí snažím se si pořizovat nářadí kvalitní. Ale tady jde teď o rýč. Tady bude teď trochu vědy. U rýče je důležité, aby těžiště... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 3.11.2015
Buďte prosím konkretní, co ta násady o mě vypovídá, rád bych se já, ale i možná další diskutující o mě něco dověděli. Dále, jestli to je trubička, nebo kulatina není podstatné, uvedl jsem to tak, protože bych se musel jít do garáže podívat.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 3.11.2015
Můj nefiskars má násadu z kvalitního jasanu, ale ne rovnou, vlastně žádný z mých 4 ks rýčů nemá rovnou násadu. Navíc oproti Fiskarsu má v místech, kde se opírá noha nalisovány trubičky (kulatinu) a ne jen ohnutý plech.  Co se týká kvality... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 3.11.2015
Už by tu konečně měl někdo napsat co to "obyčejný rýč" skutečně znamená. Mám několik rýčů, každý je trochu jiný, tak nevím o čem je vlastně řeč. Když mi rýč po otci docházel opotřebením, měl již dost zkrácenou čepel, koupil jsem rýč nevím, jestli... celý příspěvek >
Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 5.10.2015
Já bowdeny mažu teflonovým sprejem do Motipu. Pověsím ho, aby zatekl. Po vyschnutí rozpouštědla zůdzává suchý kluzký povrch. FO
Čerpadlo Sigma nefunguje, 14.9.2015
Asi byla výše hladina vody ve studni a byl v boileru větší tlak. To, že se zavzdušnilo, také něco říká. Asi poklesla hladina a utrhl se sloupec vody v sacím potrubí. Třeba se nic jiného nestalo, přestalo to fungovat a závada trvá.. Kolena PPR jsou... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 14.9.2015
Když to vyzkoušíte a nepůjde to, tak zkuste odpojit nádrž a na výtlak čerpadla provizorně dejte armaturu, kterou skoro uzavřete, zapněte čerpadlo. Když bude fungovat otevírejte pomalu tu armaturu. Uvidíte jestli se při určitém průtoku zavzdušní.... celý příspěvek >
Husqvarna 576Xp nebo Stihl ms441?, 13.9.2015
Pro mě je kroutící moment u spalovacího motoru 4,3 nebo 4,5 Nm úplně stejný. Rozdíl je 4%, co se nedá v praxi poznat. Navíc, při opakování měření při trochu jiných podmínkách budou naměřené hodnoty jiné. Z těchto údajů bych nedělal tedy žádný... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 11.9.2015
Myslím, že toto je problém, se kterým se asi setkalo v letošním létě více lidí. Suchem se snížila hladina vody ve studni. Tam, kde je rozdíl hladiny ve studni a osy čerpadla na hranici, se stalo, že poklesem hladiny se podmínky na sání čerpadla... celý příspěvek >
Poraďte při opravě sekačky, 9.9.2015
Já jsem myslel, že na fotce je hřídel motoru, i když mi bylo divné to ložisko. Takž bych také doporučil pořádnou opravu. Ten hřídel není jen lehce poškozený. FO
Poraďte při opravě sekačky, 9.9.2015
další možnost je nechat do poškozené příruby udělat novou drážku na pero. Dokonce by to mohlo vyjít levněji než nová příruba. FO
Pýchavka na zahradě, 2.9.2015
Synovi se v koutě zahrady objevly asi před 4 roky. Každý rok tam jsou a letos už zase se objevilo 7 ks (zatím). Takže naděje, že se tam usadily je. FO
Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 17.7.2015
Plně s vámi souhlasím, že bio je nesmysl po všech stránkách. Vyhovuje to jen těm, kteří na tom vydělávají. Proto si to také prosadili (t.zv. zalobovali"). Pro všechny ostatní to je neštěstí. FO
Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 16.7.2015
Bohužel nerozumím tomu, co jste vlastně chtěl sdělit. Bohužel na to moje i zapnuté závity nestačí. Já jsem napsal, že Honda dodává aditiívum a že jeho použití doporučuje. Proč asi? Nemyslím si, že BS to aditivum co dodává také vyrábí. Pokud to bylo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika