Příspěvky uživatele - 211.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pískování trávníku, 8.1.2018
Dobrý den. Chtěl bych propískovat trávník. Mám to v plánu na jaře ale když vidím jaké jsou teď teploty tak se chci zeptat jsetli to můžu udělat teď nebo nechat až na to jaro. Poradíte mi prosím? Děkuji
Vybírám vřetenovou sekačku, 12.12.2017
Zdravim. A nepřemýšlel jste o vretenove sekacce Swardman Edwin?
Regenerace - dosev trávníku, 5.12.2017
To na tom obrázku s drnem hned první vrstva pod zeleným je plsť? díky
Travní drn, 5.12.2017 Obsahuje fotku
Zdravím. V příloze jsem vyfotil řez půdy. Ta vrstva hned pod trávníkem je plsť? Trávník je starý 4 roky a každý rok je dělaná vertikutace na jaře a na podzim. Moc děkuji za případné rady co stím.
Prosim vas co to je?, 12.11.2017 Obsahuje fotku
Foto 2
Prosim vas co to je?, 12.11.2017 Obsahuje fotku
Dobry den. Rozmnozil se mi v travniku tenhle druh travy. Je svetle zelena a ma jemne listy viz foto. Co to je zavdruh s Jak se toho zbavit? Dekuji
Tráva u obrubníku, 11.11.2017
Dobrý den. Jak nejlépe zabezpečit to aby u obrubníku dobře rostla tráva? Je možno to nějak oddělit například igelitem aby to nevysychalo? Děkuji
Obruby mezi trávníkem a kůrou, 9.10.2017
Zdravím. Chci dávat dlažební kostky jako rozdělení mezi trávníkem a mulčovací kůrou co mám u keřu apod. Davá se to zároveň s trávníkem nebo zároveň s terénem(hlínou)? Děkuji
Aplikace přípravku STOMP, 6.10.2017
Dobrý večer. Chtel bych radu ohledne aplikace STOMPU. Kdyz ho budu aplikovat muzu pak holá místa po vertikutaci zasypat pískem a dosít osivem? Nebo i tak semínka nevzklíčí? Děkuji za odpovědi. Pokud mozno i o vyjádření pana Martina S. Hezký večer
Prosím vás, co to je?, 6.10.2017
Dobrý večer pane Martine. Koukal jste na tu fotku co by to mohlo být? Děkuji
Lipnice roční, 27.9.2017 Obsahuje fotku
Dobrý večer Martine S. To na fotce je Také lipnice? Nevypozoroval jsem že by kvetla. Je to jemné a světle zelené. Nemuze to být ten mladý jílek?Děkuji
Prosím vás, co to je?, 27.9.2017 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Posílám detailnější fotku. Na google jsem vyhledak že by snad mělo jít o rez travní u které je psáno jako opatřeni zálivka jen ve večerních hodinách. Tak nevim když zase podle trávníkářů se má zavlažovat na večer. Děkuji
Prosím vás, co to je?, 24.9.2017 Obsahuje fotku
Dobry den. Na nekterych mistek v travniku mam rezave fleky viz foto. Co to je a jak se toho zbavit? Diky
Lipnice roční, 15.9.2017
Dobrý vecer. A nastrikat uz to mohu ted behem podzimu a pak na jare?
Lipnice roční, 13.9.2017
Dobrý večer Martine S. Prosím vás ta aplikace Stomp 330 E se musi dostat az k pude? Mam velmi hustý trávník tak nevim jestli to bude fungovat. Děkuji KCh
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika