Příspěvky uživatele - 79.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez 7 leté broskvoně, 12.10.2014
Prosím o radu. Mám 7 letý stromek broskvoně na jižní straně domu. Bohužel je před oknem a po zateplení domu se její větve dotýkají domu a odírají fasádu. Potřebujeme ořezet část těchto problémových větví. Ve kterém měsíci máme tento úkon provést.... celý příspěvek >
Odrůdy kanadských borůvek, 20.9.2014
Prosím o radu, kde bych našla porovnání jednotlivých odrůd kan. borůvek. Zakoupila jsem odrůdu Zuckertraube, která má rodit koncem července. Jak jsem se dočetla na zdejších příspěvcích, měla bych přikoupit ještě další opylovače. ráda bych také věděla... celý příspěvek >
Azalky - houba?, 8.6.2014 Obsahuje fotku
Dnes jsem objevila stejné patvary na azalce, která krásně letos kvetla. Mohla bych se dozvědět, jak byl autor tohoto příspěvku úspěšný při ochraně postřiky? / Ditrhane, Kuprikol,  Děkuji za případné rady.
Klejotok u Bergeronu, 12.1.2014
Prosím o radu. Loni najaře jsem zasadila stromek meruňky Bergeron na podnoži Mirobalan. Na korunce jsem odstranila m.j. větev na terminálu, která směřovasla směrem dovnitř do koruny stromku. Rána byla ošetřena voskem. Nyní jsem zjistila, že je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika