Příspěvky uživatele - 223.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže Camelot - krátká doba kvetení, 22.2.2016
Děkuji za všechny příspěvky k mému dotazu. Jedinou růži kterou z jmenovaných mám je Leonardo da Vinci. Měla jsem jednu a druhou jsem přikoupila loni u Pelců. Podle fotek jsou všechny nádherné, přesně jste se strefily do mého vkusu. No, projedu je a... celý příspěvek >
Růže Camelot - krátká doba kvetení, 7.1.2016
Mám prosbu zda někdo nemá zkušenosti s pnoucí růží CAMELOT. Chtěla bych ji na jaře vysadit k domovní zdi, ale dočetla jsem se, že květy vydrží kvést pouze jeden, maximálně tři dny. Popřípadě jestli byste mi mohli doporučit jinou růži k uvedenému... celý příspěvek >
Deflection limiter, 14.10.2014
Děkuji za radu, půjdu se se zaptat. Snad to budou mít, zarazilo mě totiž, že jsem nenašel nic na internetu.
Deflection limiter, 13.10.2014
Díky za odpověď. Myslel jsem, že to bude mít nějakou souvislost se silentbloky. Nějak záhadně se mi podařilo tento doraz v lese vytáhnout, přišel jsem na to až doma, že to tam chybí. Absolutně nechápu, kdy k tomu došlo, možná ho vytáhli... celý příspěvek >
Deflection limiter, 12.10.2014 Obsahuje fotku
Mám na mysli toto:
Deflection limiter, 12.10.2014
Dobrý den, zajímalo by mě, co to v překladu znamená a k čemu to na pile je. Je to takový váleček z nějaké pěny, nebo co to je, a nachází se to i pily Husqvarna 550 XP dole pod řětězkou poblíž silentbloku Je to nasunuté na takovou plastovou... celý příspěvek >
Pixel 325, 25.9.2014
PIXEL opravdu znamená, že šířka drážky lišty a šířka řetězu je 1,3 mm. Znamená to menší prořez, ideální na odvětvování. Používá se na slabší pily, pro které by byl klasický 1,5 mm řetěz velká zátěž a pila by tak ztrácela výkon. Můžete se podívat i na... celý příspěvek >
Pixel 325, 24.9.2014
PIXEL 325 by měl mít šířku drážky 1,3 mm.
Stihl MS 311 nebo Dolmar PS 5105C?, 20.9.2014
S tou pravdivostí bych byl opatrný. Určitě tady narážíte na pětkovou řadu Husqvarny. Ze svých zkušeností i zkušeností kolegů vím, že tou jsou perfektní pily s výbornou ergonomií, skvělým poměrem váha, výkon a velmi slušnou spotřebou. Za... celý příspěvek >
Pila do tazby dolmar 6400 alebo husqv-365xp, 20.9.2014
Husqvarnu 365 jsem měl párkrát půjčenou a do těžby si myslím, že je úplně v pohodě. Já bych še tedal do 372 XP, ale vy chcete buď Dolmar 6400, nebo Husqvarnu 365. Za mě tedy HQ 365.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika