Příspěvky uživatele - 209.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký je to plevel?, 6.8.2017
Děkuju, zagůglila jsem a to je určitě ono! Ulevilo se mi, že to není trvalka, tak bych se toho mohla zbavut. Ještě jednou díky :-)
Jaký je to plevel?, 6.8.2017 Obsahuje fotku
Na jaře nám dělali nové chodníčky kolem domu a okolí vyrovnávali nově navezenou zeminou. Zaseli jsme tam trávník, ale dřív než semínka začalo klíčit tohle. Nechtěla jsem do zasetého šlapat, navíc to rostlo zhruba stejně hustě jako nová tráva. Sekání... celý příspěvek >
Kdoulovec - roubování, 20.7.2017
Dobrý den, nějsem znalá, ale trochu jsem se také poptávala - pokud chcete kdoulovec na kmínku, roubuje prý se na jeřabinu. Mnoho radosi z podařeného výsledku - Zdeňka
Křovinořez - kvalita struny, 8.9.2016
To je to zásadní, aby se struna nelámala, a nějak přehnaně netřepila! Máte něaké konkrétní zkušenosti s tím která se láme a která naopak ne? A taky by bylo dobré napsat co používáte za hlavu? Vybírám teď novou hlavu na Stihl FS 240ku akorát váhám... celý příspěvek >
Jaké internetové školky?, 26.9.2014
Několik zkušeností mám: prodejstromku.cz Mají hodně široký sortiment, několikrát jsem nakupoval a spokojenost, hlavně odpovídají na maily.. nazazvorce.cz Též OK, ale trošku vázla komunikace a nemají u stromků z nepochopitelných důvodů... celý příspěvek >
Je toto Rubinola?, 15.9.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, jablko, co vím by mělo být Rubinola, ale nevím to jistě. Plod: Spíše sploštělý - asi jako Blenhaim, dost rzivá stopečná jamka. O něco rozmytější červeň naž Rubín. Extrémně sladká chuť a pro mne ne moc chutná, je bez aromatu pouze dost... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika