Příspěvky uživatele - 49.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
Cukety s padlim plodi dal, ale ze by jim vubec nevadilo, bych netvrdil. Navic se mi padli z cuket rozsirilo na patison, coz drive nebyvalo. Pobliz mam maliny, loni se mi zdalo, ze maji taky padli (od cuket). Takze bud nepestovat nebo postrikat. Taky... celý příspěvek >
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
Cukety mivam 2, zelenou, zlutou (ted jsem je zrusil), je to jen takove zpestreni. Septorioza se objevila uz nekdy v cervnu, o neco pozdeji padli. To je na nic, starat se o postrik u takovych zbytnych rostlin, obvykle na ne zapomenu a michat... celý příspěvek >
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
U mne rajcata zatim taky v pohode, tlak na plisen zda se byt maly. Spis jsem zjara zaznamenal venku (ve skleniku nikoliv) vyskyt septoriozy a to i na cuketach, coz drive nabyvalo. Mate i cukety a delate na nich postrik? Kdy s postrikem zacinate?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika