Příspěvky uživatele - 164.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Džem z višni - odkôstkovanie, 25.8.2014
Doporučuji višně nebo třešně nejprve povařit, nechat vychladnout a pak odpeckovat. Jde to rychleji než za syrova. Zkoušela jsem i směs rozmixovat a pak pasírovat přes plátno nebo přes cedník, je to ale snad ještě pracnější.
Můžou králíci jíst listy z cukety?, 25.8.2014
Dobrý den, zdravím všechny a prosím o radu - pokud chováte králíky a máte zahradu, dáváte jim sežrat cuketové listy (případně listy z dýně) a odplozené rostliny okurek? Vím, že rajčata, brambory a rebarbora jsou jedovaté, o těchhle rostlinách ale nic... celý příspěvek >
Magnolie suché květní pupeny, 17.4.2012
Dobrý den, taky mám tuto magnolii vysazenou, druhý rok po výsadbě ještě nekvetla, třetí už kvetla, ale menší množství květů. Na letošek měla nasazeno hodně poupat, tak sem se už těšila na tu růžovou parádu, ale asi poupata sežehnul mráz v únoru,... celý příspěvek >
Záchrana růží po zásahu herbicidem, 17.6.2010
Dobrý den, stala se mi taková strašná věc, prováděla jsem postřik trávníku selektivním herbicidem Starane a mám v něm tři sadové růže, v loni na podzim terpv zasazené, asi foukl vítr a dostaly taky zásah . Všimla jsem si toho až po dvou dnech, když... celý příspěvek >
Olivovník, mimóza, 18.6.2008
Dobrý den, mám v květináči dva olivovníky vysoké 2m a na zimu je dávám do zimní zahrady. Tam v pohodě zimují a na jaře je postavím na slunné místo do závětří. Dohnojím hnojivem pro okrasné dřeviny. Letos se jim daří a jsou celé obsypány plody. A... celý příspěvek >
Vzdálenost thují od drátěného plotu, 29.2.2008
Thuje na živý plot jsou opravdu už všude. Ale keře, které doporučujete, jsou opadavé, takže přes zimu plot bude do zahrady vidět. Nemáte tip na nějaký neopadavé keře, vhodné jako živý plot? Dana
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika