Příspěvky uživatele - 130.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opožděná sklizeň, nové brambory opět začaly růst, 20.8.2014
Opravuji, obvykle kompletně sklízím v červenci.
Opožděná sklizeň, nové brambory opět začaly růst, 20.8.2014
Dobré ráno. Zahrádkařím víkendově a brambory Princess a Rosana jsem z důvodu deště a zabahnění vyorával se zpožděním 3-4 týdnů - tuto dobu byly už bez natě. Obecně pěstuji jen velmi ranné odrůdy a kompletně sklízím v červnu, jednak, aby narostly a... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku?, 30.7.2014
Dobrý den pane Vysloužile, děkuji Vám za odpověď. Chlorid vápenatý v tuhe formě už mám doma, kilovka byla za velmi přijatelnou cenu a je určený dokonce pro potravinářské účely. Když navážím 5g na nějakých 995ml vody bude to odpovidat koncentraci... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku?, 27.7.2014
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s chloridem vápenatým, cena je zajímavější než u WUXAL Kalcium. Zajímala by mě koncentrace, dodává se tekutý i v tuhé formě. Někde jsem četl postřik v koncentraci 0,5%. Šlo by mě opostřik jabloní, rajčat a paprik.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika