Příspěvky uživatele - 10.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký strom do menší zahrady, 31.5.2015
Daniela, ako by ste sa pytali, ake auto si mate kupit, alebo kam ist na dovolenku. Mne sa paci japonsky javor alebo magnolia, ak by ste chceli ovocny strom, aj tie su krasne hlavne ked kvitnu. A mate z nich aj nejaky uzitok. Takze rozhodnut sa musite... celý příspěvek >
UV lampa a život v jezírku, 31.5.2015
s vasou uv lampou mozete malicko zmenit ekosystem, ale urcite neznicite, ani negativne neovplyvnite zivot vo vasom jazierku. Mala sinica, co ju nezachyti filter bude mozno oziarenim sterilizovana, ale preziju dobre bakterie ktore su uchytene v... celý příspěvek >
Prasklá skleněná trubice v UV lampě, 31.5.2015
to nebude take jednoduche, pretoze to nie je obycajna sklena trubica. Ak to ma prepustat UV musi byt z kremena. To je podstatne drahsi material.
Rostlinka do jezírka, 31.5.2015
v prirode dost vzacna mozno aj chranena, ale mne v jazierku rastie velmi dobre. Dokonca sa mi rozmnozila. Asi zo semien, ktore uz pomaly dozrievaju. Kvety ma skoro na jar (uz davno odkvitla).
Vápnīk, 31.5.2015
ak sa bojite alkalickej rekacie, da sa pouzit aj sadrova vada. Doda vapnik, ale nezmeni pH. Ak by ste mali odpad zo sadrokartonu a rozdrvili na kusky, mozete pouzit aj tie. Sadra sa len pomaly rozpusta co je dobre pre udrzanie konstantnych podmienok... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 31.5.2015
ak pouzijete modru skalicu aby to bolo ucinne na riasu, zahumusite si tym podu. Skuste nadoby zakryt, aby sa k vode nedostalo svetlo.
Jakou motorovou pilu?, 14.1.2015
Jonsered sú vynikajúce píly. A aj krovinorezy samozrejme... Mám vo firme už asi 7 - 8 rokov model 2045 / myslim / - proste hobby model. Použivali sme ju pri stavbe krovov a na stavbách. Úplne bezproblémová píla. A chudera užila si svoje, sem - tam... celý příspěvek >
Kočka a mléko?, 12.8.2014
Moja stara mama hovorila: Nemala macka rany a musela si zadok lizat. Odchovala na mlieku mnoho zdravych maciek a mala stastie, ze nebol internet.
Jak je to s dusíkatým vápnem, 12.8.2014
Ja radsej sypem na maliny cukor, praskovy, a na vrch trochu slahacky. Je to dorbota. Zabudnite na dusikate vapno. NIeco si nastudujte cez zimu a na jar sa uvidi.
Drtič nebo štěpkovač, 12.8.2014
Hrubsie vetvy vie kazdy zuzitkovat na kurenie, ale co s tymi tenkymi. Maloktory drvic si s tym vie poradit. Len sa to namotava, zapchava... Poradte zahradkari.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika