Příspěvky uživatele - 215.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomalý růst dřišťálu, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Takhle vypadal loni můj, letos už na něm nejsou hnědé flíčky, ale velikostně se rozšířil minimálně :-(
Hnědé flíčky na rostlinkách, 23.3.2015 Obsahuje fotku
Detail rostlinky, tato byla do zimy v pořádku
Hnědé flíčky na rostlinkách, 23.3.2015 Obsahuje fotku
.
Hnědé flíčky na rostlinkách, 23.3.2015
Další rostlinka
Hnědé flíčky na rostlinkách, 23.3.2015 Obsahuje fotku
První obrázek je špatně pojmenovaný, nyní dřišťál
Hnědé flíčky na rostlinkách, 23.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebuji poradit, od léta minulého roku jsem zpozorovala na některých rostlinkách hnědé flíčky (dřišťál, vajgela..). Sousedka mi přes plot poradila, ať na to dám postřik proti škůdcům, použila jsem ten, který používám doma na květiny.... celý příspěvek >
Identifikace rostlin a jejich umístění, 19.8.2014
A můžu je tedy mít ve stínu?
Kosmatec, 12.8.2014
netkanou textílii, né plachtu
Identifikace rostlinek, 11.8.2014
Jen pro upřesnění, to nejsou plody, ale malé lístky vedlejší rostlinky, které opadavají a vítr je přenáší přímo na něj :)
Vhodné umístění vrby (růžová a kočička), 23.7.2014
Zdravíčko, dostala jsem jako dárek dvě vrby, jívu (kočičku) a pak tu která kvete růžovo-bíle (neznám přesný název). Jelikož se zahradničením teprve začínám, nevím jakou potřebují půdu a jaké místo je pro ně na zahradě nejvhodnější. Růžovou mám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika