Příspěvky uživatele - 121.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomalý růst dřišťálu, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Takhle podobně husté je má sousedka oba...
Pomalý růst dřišťálu, 12.5.2015
Zdravím, loni v létě jsem si koupila dva dřištály (Tiny Gold a Admiration). I když patří mezi ty, které rostou pomalu a hlavně do šířky, mám je strašně chudé. Myslela jsem si, že to bylo zimou a teď se dají dokupy, ale sousedka vedle už má krasně... celý příspěvek >
Černání vrby jívy (kočičky), 25.8.2014
Dobrý den, asi před měsícem a půl jsem si koupila v zahradnictví vrbu jívu (kočičku). Hned jsem ji zasadila mezi břízku a druhý listnatý strom, pár lístků ji nejspíš přesazením uschlo, tak jsem ji konečky mírně zastřihla. Asi po měsíci jsem ji... celý příspěvek >
Kosmatec, 12.8.2014
Ahoj, jsem zahradnice začátečník, takže mám takový dotaz, koupili jsme si zahradu, předešlý majitel měl v rohu zahrady něco jako skalku (nasázené různé druhy keřů a rostlinek) říkala jsem si, že si ji ponechám, jen jsem udělala menší úpravy,... celý příspěvek >
Identifikace rostlinek, 11.8.2014 Obsahuje fotku
Třetí obrázek
Identifikace rostlinek, 11.8.2014 Obsahuje fotku
Thuje
Identifikace rostlinek, 11.8.2014 Obsahuje fotku
Zdravíčko, potřebovala bych od Vás pomoc ohledně těchto třech rostlin, které bych si ráda pořídila, ale neznám přesné názvy. Na prvním obrázku se jedná o jalovec, kterého má sousedka, sama název neví, dostala ho darem, jak jalovce nemusím pro jejich... celý příspěvek >
Japonská vrba, 24.7.2014
Mám vrbičku teprve pár dní, pořád je v květináči, než najdu to správné místo pro ní, co mě ale udivilo, že začala rašit i po celém kmínku, to mám pořád ten kmínek hoblovat? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika