Příspěvky uživatele - 248.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gabrovská - chutná švestka, 31.8.2014
Hm, tak ta moje (teď sousedčina) tedy asi Gabrovská nebude. Nemám fotku, ale má plody větší jako Hanita, podobné i tvarem, ojíněné, zelenavou dužinu - není tak aromatická, ale je chutná.          ... celý příspěvek >
Gabrovská - chutná švestka, 31.8.2014
Gabrovská alespoň u nás zraje cca 14 dní před Hanitou. Měla jsem ji já, má ji sousedka - už je letos dávno sklizená. Hanitu dočesávám teď.   Lída
Co je to za kytku?, 31.8.2014
Měly by být jedlé stonky listů.        Lída
Co je to za kytku?, 31.8.2014
Měla by být i jedlá - viz. zde. Lída
Ako a kedy sadit koren jahodnuka, 29.8.2014
Sice tohle neznám, ale normální jahody se sází teď do humózní mírně kyselé země tak, aby srdíčko bylo těsně nad povrchem země. Tohle vypadá spíš jako řepa - pokud je to jsou "spečené" kořeny, bude nutno je před sázením namočit a rozprostřít ve... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 28.8.2014
Ano, máme je i v osadě - ale někteří lidé si nedají říct - a jen se rozčilují, že jim "nějak hnědne" hrušeň. Že spóry zalétnou i k ostatním sousedům, je jim šumafuk... Oni chtějí svůj... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 28.8.2014
Tak to asi máte druh jalovce, který není hostitelem rzi  ;-)) , u nás stačí, že ten "hostitelský" má kdesi v okolí někdo na zahrádce...  Lída
Rez hrušňová - vím jak na ní, 28.8.2014
Myslím si, že mladý nestříkaný stromek klidně může díky rzi zahynout. Loni jsem sem touhle dobou dávala fotky mladé Armidy, která měla výrustky i na letorostech a listy oranžovohnědé, plody všechny shodila. Měla jsem obavy, zda vůbec přižije zimu.... celý příspěvek >
Červenání listů broskvoně, 26.8.2014
Pokud máte mladší listy zelené, tak se prostě jen blíží podzim...       Lída
Neznámé, 26.8.2014 Obsahuje fotku
Na netu jsem našla rozchodník mexický, pokojovku - že by to byla ona?  Lída
Neznámé, 26.8.2014
Mně to pro změnu připadá jako šrucha... Kvetla?          Lída
Co je to za houby na zahradě?, 25.8.2014
Žampion určitě ne, ten nemá bílé lupeny. To bude jedovatka, nemá dole pochvu?           Lída
Trvalka, 25.8.2014
Je i růžová. Pozor, dost se rozrůstá podzemními výhonky.   Lída
Co to je za rostlinku?, 25.8.2014
Játrovka je mech, na záhonech se likviduje postřikem hnojiva, jinak se dost rozlézá...  Lída
Odolnost jahodníku proti mrazu, 25.8.2014
Myslím si, že v okapu vymrznou, zvlášť pokud bude silnější zima. Jedině zakopat do záhonu a nakrýt chvojím. A i tak tam mají málo prostoru, bude z nich maximálně pár miniplodů, řekla bych, že je to zbytečná práce...... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika