Příspěvky uživatele - 248.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angrešt, Rybíz, Josta, 9.8.2014
Vůbec se neplaš, holt za chvíli bude podzim...          Lída
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 8.8.2014
Přeryji část plochy po bramborách (pod které jsem dávala hnůj), uhrabu a sázím. Před zimou dávám mezi řádky kompost.          Lída
Zdravé jahody, 8.8.2014
Nikdy jsem chemicky neošetřovala žádnou odrůdu jahod. Odnože s roztočíkem dál nemnožím a bílá skvrnitost mi nevadí, případně plesnivé jednotlivé kusy zavčas otrhávám.                Lída
Díry v paprikách, 8.8.2014
U mne také slimáci - potvory...      Lída  
Jak uchovat co nejdéle česnek, 7.8.2014
ps - ještě jednou díky za tu Karioku, zrovna krásně kvetou        Lída
Jak uchovat co nejdéle česnek, 7.8.2014
Stando, já to měla ale právě Vekan (jen pár malých hlaviček, které se mi při dělání pasty už nechtělo loupat). Ale měla jsem ho jen do dubna nebo května, pak už nebyl - takže jak by dlouho vydržel ještě potom, nevím.  Lída
Skladování brambor, 7.8.2014
Jak má větrání, nevím - musím se jí zítra poptat  :-))    Lída
Skladování brambor, 7.8.2014
Moje sousedka má v kůlně u chatky zakopaný 200l sud a skladuje brambory přes zimu tam.           Lída
Jak uchovat co nejdéle česnek, 7.8.2014
Také jsem to vyzkoušela a potvrzuji  :-))           Lída
Okurky nakládačky - plíseň, 7.8.2014
Další postřik s OL 3 dny na plíseň okurkovou je Acrobat MZ.       Lída 
Skladování brambor, 7.8.2014
To je z toho, že se dnes staví domky bez sklepů... Máte aspoň nějakou spižní skříň nebo místnost, kde by třeba pod oknem bylo chladno? Brambory mráz nesnesou, sládnou už při 2°C nad nulou, v teple zase klíčí. Sama je mám sice také v panelákovém... celý příspěvek >
Padání listů u ibišku, 7.8.2014
Ibišky přesazuji, když už nemají v květináči žádnou zeminu. Nehnojím. Zalévám, když už klopí listy. Listy sice odspodu opadávají, ani tolik nerostou, ale kvetou jako blázni...  ... Asi pud sebezáchovy...     Lída ps -... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 6.8.2014 Obsahuje fotku
Nemohlo by to být tohle (podle tvaru?). Líbilo se mi na stránkách školky Strážnice : Ambassy Dalilii
Co je to za rostlinu?, 6.8.2014
Zřejmě Canna, oddenky na zimu domů.           Lída
Co to vlastně piplám? Rejsek nebo myš?, 5.8.2014
Tupý zkosený čumák má hryzec - pokud to je on, tak bych ho tedy nekrmila! Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika