Příspěvky uživatele - 55.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lesklé bílé skvrny na maliníku, 4.8.2014
Oni lozí i vysoko po malinách? No nějakého občas v trávě najdu, na malinách jsem jej nikdy neviděl, ale je to zajímavý tip.
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 4.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se s vámi všemi opět poradil ohledně mé nešťastné třešně Sweet Early. V květnu odstranil spodní patro. U horního patra jsem se nemohl rozhodnout, jak to střihnout, tak jsem rozhodnutí nechal na červen. A to byla chyba, protože... celý příspěvek >
Lesklé bílé skvrny na maliníku, 4.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, poraďte prosím někdo, co to mám na malinách a ostužinách. Je to bílý povlak na listech i plodech. Na fotkách to není moc patrné, ale je to lesklé. Něco jako pavučina, ale nemá to vláknovou strukturu, spíše plošnou. Nevím, jestli to... celý příspěvek >
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 28.2.2014
To neznám, to funguje jak s těmi zářezy? A je to aplikovatelné i na kmínku?
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 25.2.2014
Netvrdím, že potřebuji terminál. Potřebuji zdravý strom, který bude dobře plodit a snad i dobře vypadat. Toť vše Faktem je, že přispěvatelé výše navrhují nový terminál. Budu muset ta doporučení zežvejkat a něco vybrat...
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 23.2.2014
Horní větve jsou ve výšce 1,2 m. Zdá se, že nikdo si tady nemyslí, že patrová koruna je dobrý nápad Licenci na tuto odrůdu má v Česku Fytos. Ti by snad měli vědět, co dělají...
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 22.2.2014 Obsahuje fotku
Vysadil jsem loni na jaře třešeň - odrůda Sweet Early na podnoži Gisela 5. Objednával jsem přes internet a přišla s uříznutým kmínkem (terminálem), což mne poněkud zaskočilo. Mám knížku o řezu ovocných stromů, ale dvoupatrové koruny tam zmíněny... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika