Příspěvky uživatele - 95.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakrytí jezírka na zimu, 23.11.2014
Dobrý den, rád bych se zeptal, jakým způsobem nejlépe na zimu izolovat trubky od skimmeru a guly, které jsou umístěny ve filtrační šachtě. Zapojení je gravitační.
Fotky jezírek a filtrací, 12.10.2014 Obsahuje fotku
ještě jednu
Fotky jezírek a filtrací, 12.10.2014 Obsahuje fotku
Tak se také přidám. Vše svépomocí dle tohoto fóra. Ještě toho mám dost před sebou, dodělat molo a vodopádek atd, atd. Filtrace gravitační, vortex, houbičky a 2* kaldnes (roztříhané petky a vzduchuji atmanen hp 12000). Voda čistá, uvidíme příští rok... celý příspěvek >
Tipy na plastová síta, 4.8.2014
Přesně tak, díky za tip, ty origo síta vypadají dobře, ale ta cena je šílená :-)
Kalné jezírko, 15.7.2014
zdravím, mám ten samý problém, před deštěm voda čistá a po dešti na dno také nevidím, asi to chce čas, přece jen té vody napršelo dost
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 7.5.2014
Hezký den všem, nemůžu si odpustit reakci na topic stran spotřeby čerpadel. Upřímně pane, to je každého věc jaké si koupí čerpadlo, a vychovávat někoho o zaplacení za spotřebu el. energie za to či ono čerpado je zcestné.
Filtrace Tripond x Tripond eco, 2.5.2014
Zdravím všechny, mám rozhodnuto o filtraci pro mé jezírko skládající se z 5 220 l sudů, z toho jeden jako vortex a v posledním bude umístěno čerpadlo. Dále pak jeden s bioakvacitem, další pak husí krky s provzdušnováním a zbývá mi ještě jeden, tam si... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 26.4.2014
Dobrý den, pokud vlastníte internetové bankovnictví, zadejte platbu do zahraničí a zadate 1/ učet příjemce dle proforma faktury DE69 3905 0000 0048 0629 39 2/ číslo Bic ve tvaru AACSDE33XXX 3/ pak už jen částku v EUR a... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 23.4.2014
Zdravím, takže minulou středu objednáno, dnes vše dorazilo... vše o.k, komunikace s e-shopem také...
Umístění skimmeru, 14.4.2014
Díky za tip,  průchodku do dalšího sudu za vortexem koupím "T" kus 110 mm s redukci na 50 mm a ta půjde do posledního sudu, díky :-)
Umístění skimmeru, 13.4.2014
Dobrý den, nechci zakládat nový topic, rád bych se zeptal stran výkonu čespadla a dalších věcí. Filtrace samotíž, vortex 300 l a dále pak 4 x 220 l sudy. Průchod přes sudy trubly 110 mm. Objem 50 m3, zarybněno málo... Teď otázky :-), 1/ jaký... celý příspěvek >
Šoupě 110 mm, 16.3.2014
máte pravdus tím Německem, viz. vlákno zajímavé ceny čerpadel...
Šoupě 110 mm, 15.3.2014
Zdravím, chtěljsem se zeptat, zda-li existuje nějaká alternativa... přece jen cena 110 mm1700 Kč...
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 15.3.2014
Dobrý den, jaký je objem jednoho balení biokuliček (litry)? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika