Příspěvky uživatele - 33.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 23.7.2014
Opravdu to tak je? Zatim jsem ho neochutnal, ale u Tulameenu se uvadi "Taste - excellent flavour". To se mi nejak nezda, ze by byl vhodny jen pro prepravu. J.R.
Sklizeň ranných brambor, 23.7.2014
Tak to ja jsem nikdy neuvazoval, ze bych pestovani brambor ukoncil, nezavisle na cene. Vlastni brambory jsou hodnota, nejen financni. J.R.
Sklizeň ranných brambor, 23.7.2014
Take mam paradajky, dokonce i okurky hadovky a papriky. Rimsky salat je vynikajici, zkuste ho zakoupit k ochutnani v hyper super, taky ho tam v zimnim obdobi kupuji. Pozdni kedlubny jsou velke, nedrevnati, je z nich vynikajici kedlubnove zeli.... celý příspěvek >
Sklizeň ranných brambor, 23.7.2014
Abych byl uprimny, tak Vam moc nerozumim. Pestujete snad brambory poprve? Pokud nikoliv, tak je to potreba rozmyslet predem, co se da pripadne po bramborach. Mne ''lito'' dobre vyhnojeneho pozemku ci zahonu neni, pri pouziti organickych hnojiv by se... celý příspěvek >
Sklizeň ranných brambor, 23.7.2014
Po bramborach davam zelene hnojeni (horcici), brani zapleveleni pozemku. Podle mne navaze ziviny ohrozene vyplavenim a tyto ziviny pak bude postupne uvolnovat. J.R.
Sklizeň ranných brambor, 23.7.2014
Sadbove brambory ted nikdo neprodava, protoze kazdy normalni clovek ma brambor dostatek. Pokud jste chtel zachranit humus pred sublimaci, mel jste si vcas pripravit sadbu - rimsky salat, brokolice, pozdni kedlubny apod. a v zari jste mohl zazarit... celý příspěvek >
Sklizeň ranných brambor, 23.7.2014
Mel jsem na mysli napr. horcici. Brambor mate malo nebo je chcete vysazet ke komercnim ucelum? Pokud Vam prodej vydela na cestu do Brna a zpet, tak proc ne. Ja bych dal horcici. J.R.
Sklizeň ranných brambor, 23.7.2014
Ano, ale z organickeho hnojiva se dusik nevyplavuje zdaleka tak rychle jako z mineralniho hnojiva. Dejte plodinu pro  ''zelene hnojeni'' (pokud nemate co jineho). J.R.
Sklizeň ranných brambor, 23.7.2014
Do jara se humus vytratí... Opravdu? Nechcete toto svoje tvrzeni radsi opravit? J.R.
Sklizeň ranných brambor, 23.7.2014
Impala je chutna ted, pristi rok v kvetnu to nebude nic moc, pokud vubec bude k jidlu. Polopozdni sadbove brambory se sehnat daji,  letos jsem koupil Jelly (polopozdní až pozdní). Aby brambory vydrzely na zahone ci poli do zari, tak se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika