Příspěvky uživatele - 33.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 23.7.2014
tulameen mi přijde málo sladký a aromatický, jen velká pevná kuželovitá malina vhodná pro přepravu, oproti "babičkovskému" kulatějímu Malling Promisu. Je sice měkčí, ale sladší. 
Přemnožení špačci na třešni, 23.7.2014
řešením je žlutá třešeň. donisenova nebo ta druhá, ale ted si ne a ne vzpomenout. Ptáci vnímají červenou barvu velmi intenzivně, žlutá je zajímat nebude. 
Malvazinka, 23.7.2014
Dobrý den, několik roků mě tato odrůda kvete a kvete, pilatku úspěšně likviduji a přesto plůdky postupně sežloutnou a opadají. Má tato odrůda nějakého určeného opylovače?
Letní jablka dozrávají, 23.7.2014
Julie určitě neurazí. možná je spolehlivější jak některé novější věci. Mě doma ještě nezraje nic, a jen potvrzuji slova pana Vysloužila že Vistabella je problematická v té strupovitosti. velmi citlivá až jsou plody popraskané a druhotně hnijí na... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 5.5.2014
Asi tak.
Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP, 23.3.2014
Zajímaly by mě moje naprosto zcestné informace k 643 ip mimo to, že jsem lépe ve srovnání hodnotil 420.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika