Příspěvky uživatele - 33.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pálenka z limonády, 23.7.2014
Ahoj, napadl mě takový typický "český nápad". Dala by se udělat pálenka z takové té limonády, která se prodává v dvoulitrovce v supermarketech (Lidl, Billa, Penny, Tesco...) za cca 5 korun? Dalo by s to vůbec nakvasit, když tam je tolik "éček"?... celý příspěvek >
Methanol a pektiny, 23.7.2014
Děkuji moc za vaše příspěvky, pomohly mi.
Methanol a pektiny, 22.7.2014
Zdravím a mám jeden dotaz. Četl jsem, že methylalkohol (methanol) vzniká při kvašení z pektinů  (nevím ale, jak a za jakých podmínek.) Je tedy pravda, že kvas z ovoce s vysokým obsahem pektinů (rybíz, angrešt) bude obsahovat velké množství... celý příspěvek >
Kvasenie zemiakov (brambor), 21.7.2014
Rozkvasit libovolnými kvasnicemi (vinné, pivovarské, případně droždí). Z takového kvasu bude ale nízký výtěžek alkoholu, je lepší štěpit škroby enzymy (amyláza, případně slad) na cukry
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika