Příspěvky uživatele - 33.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování strelície, 12.7.2008
Mám doma strelícii asi druhým rokem. Po přečtení vašich poznatků si myslím, že jí dávám to samé co vy, ale listy se ohýbají dolů a někdy zasychají konečky. Světla má dost, ale na přímém slunci není. Pokusím se jí přesadit do většího květníku, ale... celý příspěvek >
Muze travni semeno zaschnout?, 10.6.2008
Po přečtení výše uvedeného nevím, zda-li můžu vysévat nový trávník nyní, to znamená v červnu? Děkuji za odpovědi
Priprava na akci: Vyroba travniku, 10.6.2008
Je moc troufalé myslet si, že lze vysít trávník i v červnu?
Borůvky - dotaz, 25.2.2008
Nabízí to také katalog firmy STARKL a zasílá na dobírku.
Jakou odrudu třešně na slivovici?, 25.2.2008
Peckovat zásadně jen višně na víno a to v zelené nízké přepravce. Tam totiž nehrozí,že propadnou pecky a je to nejrychlejší mě známý postup. Samozřejmě je potřeba ještě plná mlékárenská bedna pod tu vrchní děrovanou a nebo igelit. Peckovat třešně je... celý příspěvek >
Jílovitá zemina, 19.10.2006
Máme 3 roky zahradu u vody, která předtím nebyla 5 let obdělávaná. Prošla během 4 let dvěma záplavami.Zemina je velice hutná, těžká a při seschnutí je velice tvrdá. Vyzkoušela jsem ji zlepšit rašelinou, což bylo docela drahé ale výsledek je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika