Příspěvky uživatele - 102.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelená voda, 25.7.2014
Děkuji 
Zelená voda, 14.7.2014
Dobře tedy, koupím kapalinový měřák a pak vám napíšu výsledek.
Zelená voda, 14.7.2014
Děkuji pane Hrkale. Něco tedy zase koupím. Měřila jsem znovu a KH opět 0? Co to znamená? Měřím obyčejným testem - úzké proužky...
Zelená voda, 14.7.2014 Obsahuje fotku
Všechny vás zdravím Ve svém jezírku bojuji se zelenou vodou. Dnes jsem koupila aktivní kyslík a čekám, zda to pomůže. Jezírko je nebeské, tedy plněné spodní vodou, bez filtrace, pouze solární fontána. Poprvé jsem dnes měřila hodnotu vody, tak... celý příspěvek >
Jezírko s odběrem vody z potoka, případně ze studně, 28.4.2014
Dobrý den 1) Jezírko s přítokem i odtokem je vodní dílo a budete to muset řešit nejen na vodoprávním úřadě, ale i na mnoha dalších úřadech. Potřebujete i projekt. Potřebujete vyjádření povodí a taky správce toku. Dokonce i údaj z... celý příspěvek >
Brouk?, 2.3.2014
Mnohokrát děkuji , když je vzácný, tak z toho mám radost! Je tam i se samcem. Zrovna mají svoje " nejhezčí období " .
Brouk?, 2.3.2014 Obsahuje fotku
Ještě přidávám foto
Brouk?, 2.3.2014 Obsahuje fotku
Všechny vás zdravím. Jak to tak vypadá, brzo už vypukne naše sezóna . Podívejte se, co mám v jezírku! Co to je? Pustila jsem oba živočichy zpět do vody.  Děkuji za odpovědi. Vlaďka
Foto jezírka tvořeného spodní vodou, 29.10.2013 Obsahuje fotku
Moc vás zdravím Andreo! Tu netkanou bílou fólii, tam mám jen kvůli trávě a občas do ní udělám dírku a něco zasadím. A taky, jak se znám, jela bych se sekačkou přímo do vody  ! V současné době se připravuji, že konečně zajedeme pro bílé... celý příspěvek >
Foto jezírka tvořeného spodní vodou, 31.7.2013
Je umělá, nedávno jsem ji koupila, dobarvila zobák... Uvázala jsem ji silonem kolem fontány a protože je z plastu a lehká, pluje po hladině jako živá! 
Foto jezírka tvořeného spodní vodou, 31.7.2013 Obsahuje fotku
Zdravím všechny a hlavně našeho rádce - pana Hrkala. I když moje jezírko ještě není takové, jaké by mělo být (brzo mu bude teprve rok),  troufám si a posílám také foto. Nemám přítok ani odtok,  folii, filtraci či podobná zařízení.... celý příspěvek >
Odběr vody z potoka pomocí spojených nádob, 27.7.2013
Děkuji a zeptám se.
Odběr vody z potoka pomocí spojených nádob, 27.7.2013
Petře, mám to vyzkoušené, je to jak píšete. Ptám se ovšem na zákon!? Mohu vodu takto doplňovat bez povolení? Jeden konec hadice je v potoce a druhý v jezírku. Voda přitíká. V zákoně jsem našla pouze, že se nesmí použít technické zařízení a hadice... celý příspěvek >
Odběr vody z potoka pomocí spojených nádob, 27.7.2013
Dobrý den Petře. Toto mne taky už napadlo. Vykopala jsem díru v zemi... Jasně toto mohu udělat, ovšem pokud bych mohla brát vodu z potoka pomocí hadice bez čerpadla, nemusím kopat díru. Nevím, ještě jsem se nerozhodla. Ovšem otázka je, zda mohu... celý příspěvek >
Odběr vody z potoka pomocí spojených nádob, 27.7.2013
Zdravím všechny majitele zahradních rybníčků a posílám vám dotaz. Na odběr vody z potoka nesmí být dle zákona použito čerpadlo. Vlivem sucha mi v jezírku ubyla voda, ovšem za plotem nám teče potok, který je výš. Mohu vodu dopustit hadicí pomocí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika