Příspěvky uživatele - 5.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krtek - a je to, 10.1.2020 Obsahuje fotku
Po neúspěšných pokusech s elektronikou, chemíí atd. jsem náhodou objevil prostředek, který řeší krtky naprosto perfektně. Jedná se o "expanzní likvidátor hryzců". Počítám, že část zdejšího osazenstva mi bude spílat, že krtky zabíjím, ale úpřimně je... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 18.1.2017
Letos mě čeká nákup nové sekačky a uvažuji o nějaké s otočnými kolečky, výše napsaná (perfektní) recenze je přece už neaktuální. Pokud má někdo novější zkušenost s nějakou sekačkou tohoto typu, tak sem s ní, určitě by to (nejen mě) pomohlo při... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 11.7.2014
Přístroj používám půl roku a funguje bezvadně. Jistě někdy se stane, že krtek past obejde nebo podhrabe, ale zpravidla na další pokus již nemá šanci. Jakmile zpozoruji aktivitu okamžitě nainstaluji past a za dva dny je pokoj. Dříve jsem zkoušel různé... celý příspěvek >
Zemní vruty, 24.5.2011
Jaký rozměr vrutu jste použil a od jakého dodavatele?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika