Příspěvky uživatele - 14.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez na kolech, 18.6.2014
Nevím, proč to potápíte, když to vidíte jen na fotce.  Dokážu si představit, že si takové udělátko najde své kupce. A provedení je, jaké je, ostatně neliší se zřejmě od drtivé většiny dnešní produkce spotřebního zboží via Asia. Chtěl bych... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 18.6.2014
Na rozdíl od bublání výbušné směsi v pet flašce toto vypadá použitelně. Otázky zní: Koncentraci známe, faktory ovlivňující taky, lze nějak stanovit potřebnou frekvenci dávkování - denně, týdně, měsíčně? Lze nějak zjistit kvalitu =... celý příspěvek >
Bazalka pěstovaná společně s rajčaty, 17.6.2014
To je ovšem otázka, že nevíme jak a kde to pěstujete a zda trochu nekecáte.
Bazalka pěstovaná společně s rajčaty, 17.6.2014
Bazalka bude prospěšná rajčeti hlavně v kastrolu s majdou. Že by bazalka omdlela z přehnojení asi obavy mít nemusíte. Speciální hnojivo na bylinky se od běžného hnojiva liší pouze flaštičkou a etiketou a samozřejmě cenou. Nechápu důvod, proč by se... celý příspěvek >
Vzdálenost plotu od souseda, 16.6.2014
Nesouhlasím. Pokud postavíte drátěný plot z poplastovaného pletiva, vstoupíte na sousedův pozemek jednorázově jedenkrát za 12 roků, odhadem. Příčinu to řeší, protože příčinou je právě ten plot.
Vzdálenost plotu od souseda, 16.6.2014
Sousedka se chová vcelku v souladu se zákonem. Umožnit vstup na její pozemek kvůli údržbě Vám musí, náhradu škody, kterou způsobíte má právo vyžadovat. Může ale není povinna stříhat větve vašeho plotu, co k ní lezou. Řešení bude, když to... celý příspěvek >
Jaká je to myš?, 16.6.2014
Ono se vzduchovkou líp míří. Postovat sem fotky chcíplejch myší se mi příčí. Pro JR, slovo hromady bylo použito v tomto případě snad až moc expresivně. Opravuji na hromádky. Vyhovuje?
Jaká je to myš?, 16.6.2014
Zdravím vespolek. Je větší, zavalitá, na hřbetě hnědá až zrzavá. Hrabe a dělá hromady hlíny. Podhrabává základy stodoly. Vcelku bez problémů bere návnadu téměř libovolnou. Nory nebo průhraby nechá otevřené. Je pomalá, běhá venku ve dne a lze ji... celý příspěvek >
Ořechy na Gola sadu v palcových mírách a jiné vychytávky, 16.6.2014
Já vám to trochu vyjasním. U nás se vyrábí stále stará dobrá metrická řada. Ale ve speciálních případech, kde je to účelné jsou použity Whitworthovy závity, nebo hlavy v palcové míře. A dovézt americký motor s metrickými rozměry je zhola nemožné, neb... celý příspěvek >
Jaký substrát po celou dobu růstu zeleniny, 12.6.2014
Podobně jako MV. S malou odlišností, to, co se nepřepichuje rovnou na záhon, ale do kelímků, nebo i dvakrát (celer) přepichuju do směsi prosáté zahradní seminy (stačí krtinec) a rašeliny tak asi 2:1.
Krovinorez - namotava se trava, 12.6.2014
Dovolím si opatrnou oponenturu k dynamickému vyvážení. Nejsem si jistý, zda při tlošťce kotouče kolem 3 mm má rozdílné rozdělení hmotností na různých stranách nějaký vliv. Jednak pokud bude, bude naprosto nepatrné - teoreticky snad vměstek v... celý příspěvek >
Marimex Ohio vs. Azuro 400, 12.6.2014
Jen jestli píšete o podobném řešení, nebo nekecaáte.
Jak se zbavit včel?, 10.6.2014
Dvě poznámky. Žihadel jsem dostal bezpočet, protože jsem včely určitý čas choval. To, že včely brání výletový úhel a jinde nebodají je nesmysl. Bodají jak už jsem napsal, tam a kdy to uznají.  Akorát když se budete motat před výletem včel, máte... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 10.6.2014
Očekával jsem technickou. Nikdy neříkej nikdy. A co když soused bude mít ůly u vašeho jižního plotu otočené česny na svůj pozemek. Namítnete, že včely poletí směrem od vás, jenže to tak není. Poletí za snůškou, tedy kamkoliv potřebují. Včela umí... celý příspěvek >
Kanadska boruvka, 9.6.2014
Myslím, že nedobře, ne špatně. Fólie může být v celé jámě celistvá, díry se dělají asi 15 - 20 cm nade dnem do boku. Ne ve dně. To proto, aby přebytečná voda odtekla a na dně zůstal zásobní bazének. Substrát je snad dobře, pokud hlínou myslíte... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika