Příspěvky uživatele - 221.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zničený skleník, 29.6.2014
Tak to je problém skleníků z polykarbonátu.Také jsem jej koupil a vyvztekal jsem se pořádně.Desky velmi málo zasahují do profilu drážek i když jsem se držel přesně návodu.Jinak to totiž nejde když jsou předvrtané montážní dílce a otvory.Desky při... celý příspěvek >
Ulička ve skleníku, 29.6.2014
Když už, tak bych boky chodbičky jen slabě přetáhl jemnou cementovou maltou a hladítkem, nikdy bych nesnižoval hloubku chodbičky, nemusí se potom člověk ohýbat a nebolí potom záda a vše je pohodlně v dosahu.Ostré hrany chodbičky jdou obrousit... celý příspěvek >
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 29.6.2014
Mám velká paneláková okna a z nich jsem bratrovi postavil skleník připojený k domku.Ze tří oken je 4m dlouhý, postavený na pražcích už desátý rok bez problémů.Na zastřešení jsem použil stejná okna, provrtal souběžně se sklem ve spodním rámu otvory... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika