Příspěvky uživatele - 42.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zlodějina Kavapo, 19.1.2015
Dobrý den, zařazuji se do skupiny nespokojených zákazníků. Z vlastní zkušenosti můžu jen konstatovat, že pokud chce někdo obchodovat se solidním partnerem, tak fi KAVAPO to určitě není. Koupila jsem na konci léta 8 slepiček a kohoutka. Kohout do tří... celý příspěvek >
Biool, 28.6.2014
Máte někdo zkušenosti s Bioolem? Chtěla bych to vyzkoušet ale nechtěla bych si zničit celou letošní ůrodu.. děkuji za odpovědi :)
Nemocné okurky, 28.6.2014
Jo vypadá to velmi podobně a taky se podobá svilušce... Ale u mych okurek taky male plody plesnivěj a černaj..
Nemocné okurky, 27.6.2014
Dobrý den mám takový menší problém mam ve skleníku mám 6 okurek krasně narostli a najednou se na nich vytvorili takový mapy a najednou začali schnout listy, plody začali plesnivět a zasýchat a velké plody okurek jsou uprostřed hubenější než na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika