Příspěvky uživatele - 209.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 11.6.2015
No já se ptal, protože se v tom nevyznám i když jsem to sázel, proto se raději zeptám a proto taky dle mého je toto fŕum.  Jelikož se v tom nevyznám a nabyl jsem si jist, zda ten rovný jde z plodné části, tak jsem se raději... celý příspěvek >
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 10.6.2015
Moc děkuji za rady. Zbavení trávy je jasné. Díky stavbě domu jsem nestíhal a ted si posekl známi konečně louku na senuo tak jsem se zašel mrknout zda s eněco děje :-)  Ještě jestli jsem to správně pochopil, tak nyní nepoznám, zda ten rovný... celý příspěvek >
Okus stromu - ořešáku, 1.6.2015
CHtěl bych se zepat na něco podobného. Předloni jsme zasadili ořešák, rok byl OK, ale loni na podzim ho okoussali srnky. Jelikož měl stále listy, nechali sjem jej tak a rány jen zatřeli voskem. Letos ořešák obrazil jen těsně nad zemí. Předpokládám,... celý příspěvek >
Návod k příslušenství kultivátoru MS 16, 23.6.2014
K MS16 máš věe u mountfieldu nebo na webových stránkách firmy Garden arsenal - výrobce hobby zahradní a zemědělské techniky.
Kluznice a kryt Mountfield MS16 IN, 17.6.2014
Tak si říkám, že v kusovníku by mohl být i obrázek. Pokud by byl tak uz si to rozmerove asi rozvrhnu dle rozestupu šroubá atd. 
Kluznice a kryt Mountfield MS16 IN, 16.6.2014
Děkuji, ale manual mám. Chci si to vyrobit, protoze mi prijde 500 za 4tycky a kus plechu 4mm trochu moc a vyrobim si to za 30minut. Respektive upravim co mam doma. :-) Takze potrebuji vlastne halvne jak jsou ty tycky (kluznice) vzdalene napr od... celý příspěvek >
Kluznice a kryt Mountfield MS16 IN, 16.6.2014
Nemá někdo technický nákres, nebo neposlal by mi někdo nákres v ruce této kluznice? Jedná se o ty tyčky co drží klínový řemen v poloze aby na řemenici klouzal. Taky se na ty tyčky montuje kryt. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika