Příspěvky uživatele - 124.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana proti vosám a ptákům, 26.7.2018 Obsahuje fotku
Mám dobré zkušenosti s pytlíkami na hrozny z Ukrajiny, myslím že to je ideální řešení pro drobné zahrádkáře. Před tím jsem měla sítě ale zamotávali se mi do nich ptáci a neřešili problém s vosami. Vosy se mi do pytlíků zatím nedostali a ptáci také... celý příspěvek >
Zelenokvětá růže, 1.8.2014
jedná se o růži,,ELFE,,je opravdu nazelenalá prodává ji starkl má ji za 149kč aspon tomu bylo na jaře když jsem dostala katalok tak ta byla za tuto cenu.Bakker ji má předraženou něco přes 300kč pomůže vám to nashle Jana
Zelenokvětá růže, 1.8.2014
já viděla nazelenalou pnouci růži u starkla ma ji pod jménem,,Elfe,,moc pěkná uz jsem si ji několikrát objednala ale vždy byla vyprodaná musite okamžitě už asi v březnu objednat, ja čekala na květen to je pozdě. Elfe je moc krásná píšou: osobitá růže... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 9.7.2014
Dobrý den, sháním náhradní startér ke křovinořezu garden king, poradíte mi, kde ho sehnat?
Skvrny na muchovníku, 15.6.2014
Moc děkuji za odpověď :-) Dáša
Skvrny na muchovníku, 14.6.2014 Obsahuje fotku
Na muchovníku se mi objevily skvrny (viz. foto), můžete mi prosím poradit, čím to je? Je to rez? A jak se toho zbavit?... cca dva metry od muchovníku je od jara zasazená meruzalka, mohla ho nakazit rzí? Díky moc za rady :-) Dáša
Jaká je Big Purple?, 22.3.2014
zasadila jsem dnes dvě Big purple a přemýšlím, co vysadit kolem nich... nějaké trvalky, ale aby se to barevně netlouklo, máte nějaký tip? díky
Máte solitérní růži?, 29.1.2014
Chtěla bych na jaře také zasadit Eden rose jako solitér, uvažovala jsem nad objednáním od Starkla, jen mi není jasné, jak je to s tou výškou - někdo píše, že ji má vysokou k opoře, někdo jako keř. Raději bych keř, ale podle čeho se to dá při nákupu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika