Příspěvky uživatele - 141.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS 230 pri pileni straca vykon a vypina sa, 14.6.2014
Zdravím, začni filtrem v nádrži a jejím přivzdušňovacím ventilem. Standa.
Husqvarna 359 3/8 nezatahuje spojku ale ju vystreli, 14.6.2014
Zdravím lukas, spojku musíš pořádně dotáhnout, jinak se povolí po ubrání plynu. Roztočená spojkla se vysmekla z bubínku a natahly se pružiny, proto Ti teď nevypíná. Vyměň pružiny a bude vše OK. Buď rád, že se nic horšího nestalo, umí to i rozlomit... celý příspěvek >
Sekačka nesbírá trávu, 14.6.2014
Zdravím, já by jsem otočil nůž. Standa.
Sekačka Vari Lucina Honda GCV 190, 13.6.2014
Zdravím, odpověď na dotaz. Váš znamý má velkou kliku, protože má ucpanou pouze hlavní trysku a její vyčištění je banalita. Horší problém by měl, pokud by motor nešel na volnoběh, tam už je čištění složitější. Čištění hlavní trysky: Odšroubujte... celý příspěvek >
Krovinorez - namotava se trava, 13.6.2014
Zdravím, nikdy jsem si neuvědomil jakou dělám obrovskou chybu, když vyvážím nůž nebo růžici jen staticky. Stando, měl bys ubrat teorie a nestrašit zde nesmysly. Přečtou si zde tvé říspěvky a potom chtějí dymamickou vyvažovačku, sám dobře víš že je to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika