Příspěvky uživatele - 214.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS 230 pri pileni straca vykon a vypina sa, 19.6.2014
Zdravim, tak som ju zasa odniesol do servisu. Vcera som bol po pilu a pilil som s nou asi 2hod. Vykon v pohode len ked som ju vypol po 30 min som ju nemohol nastartovat. musel som vycistit sviecku a zasa chytila. To iste asi 5x v priebehu 2hod.... celý příspěvek >
Stihl MS 230 pri pileni straca vykon a vypina sa, 13.6.2014
Dobry vecer, mam pilu stihl ms 230, ktora straca pri pileni vykon a vypina sa vzdy je potreba vycistit sviecku od benzinu aby nastartovala. V servise ju uz pozerali a nie je pridrety motor. Vratii mi ju ze je vsetko ok. Dnes som ju nastartoval pilil... celý příspěvek >
Ake su to boruvky/cucoriedky?, 10.8.2013 Obsahuje fotku
obr.4
Ake su to boruvky/cucoriedky?, 10.8.2013 Obsahuje fotku
obr.3
Ake su to boruvky/cucoriedky?, 10.8.2013
Vdaka je to asi ono.
Ake su to boruvky/cucoriedky?, 10.8.2013 Obsahuje fotku
obr.2
Ake su to boruvky/cucoriedky?, 10.8.2013 Obsahuje fotku
Vie niekto nazov tychto cucoriedok-boruvek? Krik ma cca 190cm.
Postrek paprika, 11.6.2013
Poradte mi prosím Vás nejaký komplexný postrek na papriku vošky, molice, roztoče...
Paprika škodca?, 10.6.2013
Vdaka všetkým za pomoc. granule som nasypal rano pojdem pozriet.
Paprika škodca?, 9.6.2013 Obsahuje fotku
Poprípade aj názov postreku.
Paprika škodca?, 9.6.2013 Obsahuje fotku
Prosím vás viete mi niekto poradiť čo je to za škodca na paprike. Obžiera listy a necháva na nich taky povlak ako slimak, ale slimáky v skleníku neni vidieť žiadne.
Palma washingtonia robusta - hnednutie listov, 14.6.2012 Obsahuje fotku
Neviete mi niekto poradit preco hnednu konce listov?
Listy na paprikach?, 4.6.2012
a od spodu na listoch nic nevidim...
Listy na paprikach?, 4.6.2012 Obsahuje fotku
zasadene su v komposte zmiesanom so zeminou. hnojil som iba raz cereritom. Tie listy nie su pokrutene na vsetkych paprikach iba tak 40% ma pokrutene listy.
Listy na paprikach?, 4.6.2012 Obsahuje fotku
Papriku pestujem prvy rok a na niektorych sa zacali krutit listy. Je to choroba alebo je to normalne?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika