Příspěvky uživatele - 51.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Al-ko BC 4125, 17.6.2016
S tým, že odchádza zapalovanie mám uplne rovnakú skúsenosť. Prvý krát to bolo ešte v záručnej dobe, tak to nebol až taký veľký problém. Po pokosení pár koseniach (rádovo jednotky metrov štvorcových!!!) a uplinutí záruky zapalovanie odišlo zase. Milé... celý příspěvek >
Ceresna + visna, 13.1.2016
Ja som tak daval palit minuly rok ceresne + visne a vysledok sa mi pozdaval :)
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
Zaujimave, ja mam na rotavatore dokonca GCV 160 a tlacit ho nemusim, ide absolutne bez problemov.
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 29.4.2015
Dufam, ze toto je pokus o vtip :D
Jakou pilu na zahradu, 20.1.2015
lebo akumolatori casom neodchadzaju do vecnych lovist  ...
Nesmrtelná myš v izolačním polystyrenu, 4.12.2014
Mne sa takto dostala pod dlážkovicu. Jediné čo na ňu platilo bolo navŕtať diery a nasypať do nich jed. Aj u Vás by boolo asi treba nájsť, kade sa asi dostala dovnútra a nasypať tam nie zrno, ale práškový jed, aby si ho zaniesla aj do hniezda.
Křovinořez na kolech, 18.6.2014
Ja to nepotapam, netvrdim, ze to je zly napad. Jedine co ma ale zaujalo bola prva veta ktora vravi ze to je ok a potom su tam vymenovane take dorabky doma, ktore by som prave ako drobne opravy nehodnotil. Ci podla vas na tovarenskom vyrobku vrtat... celý příspěvek >
Křovinořez na kolech, 18.6.2014
Vobec to nieje zly stroj, akurat par much co ste vymenovali skorej svedci o tom, ze to je len dalsi cinsky krap. Navrtavat nove diery, zvarat nove uchynetie... Nieje lepsim riesenim na male dosekavanie co mozno najlahsi vyzinac?
Křovinořez kolem 6000,-, 13.6.2014
Preco vzdy, ked si tu niekto stanovy cenovy strop a v tomto cenovom rozmedzi najde pre seba vyhovujuci a kvalitny vyrobok, tak sa vzdy najde niekto, kto sem zacne tahat profi stroje. Keby zadavatel potreboval silny stroj do lesa, alebo na pouzitie v... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu - vyčistění pozemku 2500 m, 12.6.2014
Ja som potreboval krovinak na pozemok 600m tak 2-3 krat rocne. Tiez sa mi enchcelo investovat do nicoho znackoveho, tak som kupil Al-ko 4125. Uprimne, teraz si trieskam hlavu, preco som radsej neprihodil, pripadne nezobral na splatky nieco... celý příspěvek >
Křovinořez - rada, 12.5.2014
J uz som ten isty zazrak videl so znackou Demon a este nejakou absolutne neindefikovatelnou. Mam doma taktiez krovak Made in P.R.C. so zanckou Al-ko, tiez to nieje ziaden zazrak, ale tohto by som sa bal uz aj ja.
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 14.10.2013
Po naliati cerstvej zmesi z cerstveho benzinu jednej nemenovanej siete som dolmarku ani nenastartoval... Dal som zmes s benzinom s OMV a slape jak blazniva :D
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika