Příspěvky uživatele - 228.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat 2013, 7.1.2013
Zatím nevím, že by se nějaká semena těchto odrůd dávala na otestování. Není jednoduché vyšlechtit novou odrůdu, možná proto to tak trvá, nemá cenu vyjít s něčím nekvalitním. Vím jen, že bude jedno žluté až oranžove, jedno červené cherry a dvě... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 7.1.2013
Jenom doplním, že Bejbino nebylo prezentováno jako cherry, ale jako koktejlové, je to kříženec mezi cherry a klasickým rajčetem. Pollicino není na rozdíl do Bejbina odrůda fy. SEMO, pouze se jedná o přeprodej nakoupeného osiva, jak to ostatně dělá... celý příspěvek >
Zkušenosti s málo rozšířenými odrůdami, 12.12.2012
Má někdo zkušenosti s odrůdami hrušní MODRA, DENISA, DIANA, MONIKA, OMEGA, VILA a LUNA?
Co vaše réva? (2012), 1.10.2012
Zatím se mi zdá, že Graf Monte Christo by měl dozrávat zhruba jako Talisman. Nedokážu to přesně posoudit, protože ho mám na zdi, ale slunce tam svítí jen chvilku, jinak je ve stínu a dozrál bez problémů. S velkým zatížením se doba zrání prodlouží,... celý příspěvek >
Zweigetreble, 20.9.2012
Nebyl by lepší Cabernet Cortis, Rondo nebo Regent?
Co vaše réva? (2012), 6.9.2012
Moc pěkná úroda, gratuluji
Jedná se o plíseň na rajčatech? - akutní, 8.8.2012
Neřekl bych, že se jedná o plíseň, ta vypadá úplně jinak. Navíc na balkóně, kam neprší, nejsou pro rozvoj plísně braborové příznivé podmínky.
Choroba vinné révy, 25.6.2012
Tohle bych spíš viděl na padlí. Podobně jsem dopadl loni, zachránil jsem se Falconem. Myslím, že je nejvyšší čas, abych taky začal ošetřovat.
Black Magic, 16.6.2012
Dal jsem si práci a hledal na webu původ odrůdy Konsul. Výsledek je takový, že se přikláním k názoru, že se jedná o Strašenskij a ne o jeho křížence s SV 20.366. Původ Konsulu tak, jak píše Palo, udávají pouze dva polské weby a jeden slovenský. Ale v... celý příspěvek >
Problémy s Vostorgem, 12.6.2012
Vostorg mám sice ne úplně jistý, snad pochází oklikou z Lednice, ale odpovídá tomu, co je v popisech. Podle mého názoru je odolnější než Kodrjanka zejména co se týká zimních mrazů a plísně révové. Ta na něm nebyla nijak silně ani v roce 2010, patřil... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
Škody uvidím až odpoledne, rajčata vysazená venku ale nevypadají dobře. U země bylo -2,6°C.
Odrůda Concordia, 16.5.2012
Bezsemenné hrozny, které k nám jsou dováženy, pocházejí v naprosté většině z teplejších oblastí, proto jsou u nás u těchto odrůd problémy s houbovými chorobami, případně vymrzáním přes zimu. Velmi kvalitní odrůdou je například slovenská Elma,... celý příspěvek >
Réva Saphira, 14.5.2012
Kříženec Ryzlinku rýnského a Pinot Blanc to asi nebude, to by tam odolnosti asi nebyly, nýbrž je to kříženec Arnsburger x Seyve-Villard 1-72, prarodiče jsou např. Muller Thurgau a Bílá chrupka. Zkušenosti s touto odrůdou nemám, podle mého názoru se... celý příspěvek >
Česnek, 4.4.2012
S Vaším shrnutím nemůžu nic jiného než naprosto souhlasit.
Postřiky, 23.2.2012
To já musím naopak napsat, že se ke všem knížkám o révě, co mám, po určité době vracím. Samozřejmě diskuze na kterékoliv fóru je také důležitá.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika