Příspěvky uživatele - 96.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 4.4.2014
Pravděpodobně už pracuje většina AMS-SET. O víkendu provedu druhý postřik jádrovin (padlí, strupovitost) před květem. Mythos + Zato. Strobilurin jsem nechtěl dát, ale na padlí účinkuje stále výborně.
Hnědé květy, 4.4.2014
Monilióza. Při nakvétání a při dokvétání. Talent, Horizon... Tady se o ní v tuto dobu hodně diskutuje. Mrkněte sem.
Jarní postřik, 4.4.2014
Mně se líbí, jak všichni na podzim bědují, že je zase mizerná úroda (jablek), červavé, strupaté atd. Určitě to příští rok "stříknem". Ale příští rok se situace opakuje úplně stejně.
Jaký nejvhodnější postřik proti obaleči jablečnému?, 4.4.2014
Máte pravdu.
Jarní kůra k pročištění krve, 28.3.2014
Syrové nadrobno nakrájené kopřivy na talíř a zalít hodně horkou polévkou.
Meruňky, monilioza 2014, 28.3.2014
Také si myslím. U nás v HK mrholilo ještě dnes ráno. Zítra provedu druhý, dokvétací postřik.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 24.3.2014
Na Dithane bych určitě nespoléhal. Horizon nebo Talent. Jsou běžně k dostání. A myslím, že letos bude monilie hodně (chladno, déšť, pomalé kvetení).
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 17.3.2014
Myslím, že to bylo vždy Tornádo. K tomu mám pár kousků jiných, ale ty byly zdravé. 
Monilióza, 14.3.2014
Tak je času dost. Mně teprve pukají pupeny a jsou vidět kousíčky bílých plátků, a to je na postřik brzo. A teď se rozkvétání chladnem zase opozdí.
Monilióza, 14.3.2014
Já bych počkal. Zase tak superhnusně být nemá. Už jsou bílá poupata?
Lze teď zroundupovat pýr?, 28.2.2014
Nebo Agil. Ale pozor na okrasné trávy a bambusy!!! Ty samozřejmě hubí také. Pýr musí mít několik pravých listů, tedy je ještě brzo.
Je už čas na výsev?, 24.2.2014
Musíte povrch jen lehce proříznout aby se moc neobracel. Já ale okopávám celkem málo. Plevel tam není, tak jen po nějakém slejváku. Nepůsobí na hlubokokořenící vytrvalé plevele (svlačec, pýr, smetanka, bodlák...).
Je už čas na výsev?, 24.2.2014
V ČR se ročně spotřebuje 10.000.000 kilogramů pesticidů. To je 1 kg na každého obyvatele ročně. Těch pár košťálů, co bych vypěstoval zdravě, mě už nezachrání.
Je už čas na výsev?, 24.2.2014
Já mám litrovku už mnoho let. Ale mají ho na internetu v malém a za levnou dopravu (Kč).
Polykultura - kombinace rostlin - jak na to?, 24.2.2014
Máte pravdu. Lebeda je hranatější. Sousedi ji kdysi pěstovali snad proti hryzcům...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika