Příspěvky uživatele - 105.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listy u rajčat?, 30.5.2014
Aktivní bratranec, mi utrhal všechny spodní listy rajčat, může to něčemu škodit? :-/
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 27.5.2014
zahrádkář je nějaký časopis nebo tv pořad?
Kam je sveden tento okap?, 27.5.2014 Obsahuje fotku
Pokud bych si vše udělal nově, myslíte, že toto mi situaci vyřeší?
Kam je sveden tento okap?, 26.5.2014
Ne každý je technicky zručný a má odvahu něco rozkopat...-) Jinak u chaty je septik bezkomorový a prý trativod, takže myslíte, že to má něco společného?
Identifikace rostliny, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Znáte ji někdo? Víte co je zač?
Jabloně co s nimi?, 26.5.2014
Rozumím, takže prožezat jen ty uschlé větve, které nejeví známku života a počkat, co se urodí... Můžu prožezat už nyní? Děkuji.
Co s těmito rybízy?, 26.5.2014
Ok, takže z toho udělat takový malý stromek? Co se myslí těmi "meruzalkami"?
Co s tímto septikem?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Majitel mi řekl, že to žádné komory nemá, ale že to jde do trativodu, tak to není septik ale žumpa? Měl bych to nejspíš vyvést?
Kam je sveden tento okap?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Předchozí majitel mi k tomu nic nemohl říct, neví o tom. Ale musí to přeci někam téct? Pokud by to teklo volně do půdy, tak by to ani půda při dešti nepobrala? A chata by se akorát podemlela? Co si o tom myslíte? Když jsem se ho ptal, jeslti to jde... celý příspěvek >
Co s těmito rybízy?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Mám zahrádku nově, jak s nimi naložit? Co byste doporučili? Nějak spoutat, aby šlahouny nepadaly okolo? A jak se vám zdají kondičně? :) Díky. R.
Co s touto třešní?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Jak se Vám jeví? Mám ji nějak zastříhat, nebo raději pokácet? Nevím, jaká byla loňská úroda, protože mám pozemek asi půl roku... Posílám foto i detaily... Děkuji. R.
Jabloně co s nimi?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
A tady ten detail...
Jabloně co s nimi?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Tady třetí
Jabloně co s nimi?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
tady je druhá...
Jabloně co s nimi?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám novou zahrádku a chci se zeptat, co mám dělat s těmito jabloněmi? Na obrázku je vidět nějaká plíseň, či co to je? Mám je nechat, nějak ostříhat, nebo raději pokácet? Děkuji za rady. Alena
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika