Příspěvky uživatele - 148.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melouny 2014, 30.8.2014
Letos taky poprvé pěstuji melouny. Venku, roubované na podnoži Sprinter, odrůdy Lajko2, Sugar baby, Super galaxy, Crimson sweet, Prima orange. Plus test 2 neroubované a 2 roubované ve skleníku. Lokalita Severní Morava - Opavsko, 235m.n.m.,... celý příspěvek >
Kozí rohy na záhonku, 18.5.2014
Ano, jde to i bez opory. Pokud budete hnojit a zalévat, naroste vám kolem 50 rohů na keři. Tak stačí aspoň makrelová tyčka, většinou se totiž keř nerozláme, ale vytrhne z kořenů a leží potom nabok.
Papriky - 2013, 13.10.2013 Obsahuje fotku
Přestože na mnoha místech republiky papriková sezona skončila, nám vydržely kapie i mráz -3,5°C, byly přikryté tenkou plachtou s 60W žárovkou. A vyplatilo se, babí léto je tu a dodnes otrháváme šťavnaté hrubostěnné vynikající plody. Průměrná... celý příspěvek >
Papriky - 2013, 24.8.2013
Chtěl bych příští rok vysázet 2 řady kápií, bych dal rafaela a slovakii, když uvádíte, že dává lepší výsledky než sláva. Cenu neřeším. Všimnul jsem si na vašich fotografiích celkem nízkých rostlin a pěkných plodů. Ty moje Rafaely jsou minimálně... celý příspěvek >
Papriky - 2013, 24.8.2013 Obsahuje fotku
Letos zkouším poprvé pěstovat papriky. Výsev na konci února, sazenice výšky jen do 10cm vysázeny ven začátkem května. Kvůli chladnému jaru a časnému létu se první plody objevily až v červenci a v tuto dobu hnojeno slepičím / ovčím / koňským... celý příspěvek >
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 15.5.2012
15km/h max.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika