Příspěvky uživatele - 110.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zizaly apokalypsa, 29.4.2015
My máme něco podobného, jen to nejsou žížaly, ale takový červi, asi 3cm dlouhý, je jich asi stovka hlavně před deštěm, lezou nám k domu pod střechu a tam uschnou.Je to děs je furt seškrabávat...
Přemnožení červi asi Hlísti, 29.4.2015
Dobrý den, hledám radu jak zredukovat počty přemnožených Hlístů(červy),které denně musím sbírat na terase u domu cca 100ks.Schovávají se pod střechu před deštěm jsou jich stovky, po dešti také, lezou na dlaždice a tam uschnou..Existuje nějaký postřik... celý příspěvek >
Druhy máty, 10.5.2014
Kotvičníková farma Ing. Štěpánka Janoutová má mnoho mát. Martin Horňák
Koupit křovinořez OleoMac 746T nebo 753T?, 10.5.2014
vloni jsem 400mm trojzub viděl, od Oregonu v jedné zahradní prodejně, byl úplně dole v regálu a zaprášený, škoda že jsem si ho nekoupil Martin Horňák
Křovinořez z Mountfieldu, 1.5.2014
Přidám zkušenost. Několik let (asi 4-5) mám OM 753 se kterým ročně posekám 8-9ha luk od nízkých, přes nálety po podmáčenky. Předloni jsem ho zadřel a měnil hlavu/válec. Jinak měním jen spotřební díly. Podle mě za ty peníze dobrý stroj. Jelikož s OM... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 26.4.2014
Naše nemotorné starty byly hlavně v chladném období, teď už to startuje jak má. Jinak ano, postup s počkáním na plovák praktikuju u ostatních strojů. Martin Horňák
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 18.4.2014
Tak to se máte, nám starty po delším stání moc nejdou. Taky jsem si všiml že se začal loupat černý lak na rámu sekacího prostoru. Holt hobby stroj no. MArtin Horňák
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 1.4.2014
Navážu pro případné čtenáře. 550 rozhodně není profi stroj viz její návod na tuším 1,5ha max (nikde už není psáno jak často :)) a když jsem ji dneska po zimě vytáhl, krom pár startů v zimě aby se neřeklo (pokaždé ale trvalo abnormální dobu než... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 27.11.2013
Ještě dodám, že vodící ostruha je nepřekonatelná!!! S kolečkem jsem nikdy stroj neměl a ani bych ho nechtěl.
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 27.11.2013
Přidám i já svou reakci. F-550 máme asi od léta 2013, s tím, že primárně určeno na mulč bývalých polí co máme, kde je porost nízký a řídký. Vyjímečně tím bereme fakt vysoký humus. Po pár hodinách provozu začlo klepat/hučet ložisko hřídele (oprava... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika