Příspěvky uživatele - 166.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Existuje nějaká odrůda rhododendronu, která snese slunné stanoviště?, 8.5.2014
Na jedné zahradě bude něco jako jíl, takže tam asi budu muset dát štěrk, ale ta druhá zahrada bude asi normální hlína. Kde koupím ten koňský hnůj a musí být nějak odleželý? Všude píšou, že po výsadbě nemusím tak rok přihnojovat. A ta hrabanka co to... celý příspěvek >
Existuje nějaká odrůda rhododendronu, která snese slunné stanoviště?, 7.5.2014
Dobrý den, chtěla bych vědět jestli je vhodné vysadit rododendrony na jih a západ zahrady částečně kryté smrky. Viděla jsem v obchodě vzrostlé rostliny cca 30 cm a měly by dorůst do 2,5 m, kolik pytlů a jak hluboko je zasadit? Vím, že některé rodo... celý příspěvek >
Dýně, cukety, 7.4.2014
Dobrý den, jsem začátečník v pěstování dýni. Když jsem byla malá tak bývaly takové velké dýně co se z nich dneska vyškrabuje na helouwin. V obchodě jsem takové viděla (mexická dýně) a bylo u nich psané- nejedlé. A dneska jsou zase hokaido, ale ty... celý příspěvek >
Jakou sekačku, Lux 55 TBI z mountfieldu?, 18.1.2013 Obsahuje fotku
Sekačka opravdu vypadá bitelně a nezničitelně, ale po vyskoušení u kolegy jsem zjistil, že sekačkou se skoro vůbec nedá manipulovat, hlavně když jsou na zahradě stromy nebo keře je sekačka nepoužitelná, ale na velké plochy kde nic není je Super... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika