Příspěvky uživatele - 240.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba nebo škůdce na hrušni a švestce (možná i třešni?), 2.5.2014
beru na vědomí... loni jsem vysadil na jaře 3 stromky, přežil jeden, tohle jsou podzimní nástupci těch dvou co nevydrželi, tak bych nerad, aby je potkal stejný osud jsem vděčný za každou dobře míněnou radu!
Choroba nebo škůdce na hrušni a švestce (možná i třešni?), 2.5.2014
mravenci tam jsou, mšice jsem nenašel, každopádně lepidlem asi nic nezkazím, že?!
Choroba nebo škůdce na hrušni a švestce (možná i třešni?), 1.5.2014
Děkuji, hned zítra nakoupím a aplikuji... opravdu děkuji za vaši trpělivost!  a ještě Calipso 480SC nebo Calipso AL?
Choroba nebo škůdce na hrušni a švestce (možná i třešni?), 1.5.2014
aha, takže kdybyste měl jednoznačně vybrat, který přípravek, tak aby fungoval a přitom to nebylo extrémní "svinstvo", použil byste jaký??... říkám, že jsem totální lama...
Choroba nebo škůdce na hrušni a švestce (možná i třešni?), 1.5.2014
...takže na hálčivce jsem vyčetl použití Sanmite 20 WP nebo Nissorun 10 WP a na "něčí" housenku použití Calypso 480 SC, Mospilan 20 SP, Pirimor 25 WG... je to tak správně?? Jinak KUKYmu děkuji za radu, teď jsem teprve pochopil, že v... celý příspěvek >
Choroba nebo škůdce na hrušni a švestce (možná i třešni?), 1.5.2014
Dobrý den, určitě se tady už objevil podobný dotaz i s podrobnými odpověďmi, ale mě jako laikovi připadají všechny příznaky natolik stejné, nebo naopak natolik rozdílné, že stejně nejsem s jistotou určit problém a proto se ptám... poradíte mi,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika